Stoc status
Značka
Kapacita úložiště
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (6)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (1)
- 20 kWh (1)
- 233 kWh (1)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (19)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Paralelní funkce
- Z (5)
Solární baterie
„Pojistka 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Lithiová baterie LiFePo4 25,6V 200Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 39 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
25.6V |
Externí baterie, bezdrátové nabíjení, magnetická, 5000mAh, V-Tac
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Značka |
V-TAC |
Externí baterie, bezdrátové nabíjení, solární panel, 10000mAh, V-Tac
Hodnocení 5.00 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 10 × 7 cm |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita |
Externí baterie, bezdrátové nabíjení, solární panel, 30000mAh, V-Tac
Hodnocení 5.00 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 10 × 7 cm |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 2P s krytem a 20 šrouby, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 4P s krytem, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 2P s krytem a 6 šrouby, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 4P s krytem, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 600A 4P s krytem, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Rozměry | 6 × 21 × 8 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistky MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistky MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Držák pojistky MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Připojovací kabely k baterii 50 mm², 2 m, sada
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
58,60 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
Připojovací kabely k baterii 70 mm², 2 m, sada
Hodnocení 0 z 5
Skladem
78,10 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
Komunikační kabel EAsun/INVT/MppSolar - Pylontech
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
10,00 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
| Kapacita |
Sada napájecího kabelu Pytes V5a s ohřívačem, 2 m
Hodnocení 0 z 5
Skladem
79,40 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Značka |
Pytes |
Komunikační kabel EAsun/INVT/MppSolar - Pytes
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
10,00 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
| Kapacita |
Kabely pro paralelní propojení baterií VestWoods 5,12 kWh
Hodnocení 4.29 z 5
Není skladem
29,70 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 10 × 5 cm |
| Značka |
Vestwoods |
VestWoods 5.12kWh držák baterie / kryt držáku baterie
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
22,90 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 30 cm |
| Značka |
Vestwoods |
VestWoods 9,6kWh držák baterie / kryt držáku baterie
Hodnocení 0 z 5
Skladem
22,90 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 30 cm |
| Značka |
Vestwoods |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika