Stoc status
Značka
- BLUETTI (12)
Solární baterie
1000W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
518,37 €| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 31 × 20 × 25 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná baterie 1800 W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
776,64 €| Hmotnost | 16 kg |
|---|---|
| Rozměry | 34 × 24,7 × 31,7 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Bateriová přenosná stanice 2400W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.451,80 €| Hmotnost | 28,8 kg |
|---|---|
| Rozměry | 42 × 28 × 36,6 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Hodnocení 0 z 5
Skladem
1.348,08 €| Hmotnost | 33 kg |
|---|---|
| Rozměry | 42 × 30 × 40 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná bateriová stanice 3000W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Skladem
3.318,65 €| Hmotnost | 76 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 30 × 76 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná bateriová stanice 3000W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.036,94 €| Hmotnost | 21,6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32 × 35,8 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná bateriová stanice 3000W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.348,08 €| Hmotnost | 29,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,5 × 32,7 × 20,9 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná bateriová stanice 3000W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2.383,19 €| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32 × 55 cm |
| Značka |
BLUETTI |
5000W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.350,12 €| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32,5 × 35,8 cm |
| Značka |
BLUETTI |
5000W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2.696,37 €| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32 × 67 cm |
| Značka |
BLUETTI |
600W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
569,21 €| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Rozměry | 29 × 20 × 23 cm |
| Značka |
BLUETTI |
600W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
258,07 €| Hmotnost | 4,6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 25,5 × 18 × 18,3 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Termovoltaika