Solární baterie
Akumulátor LiFePo4 Deye 5,12 kWh BOS-G Pro, Deye
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 44 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 13 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Hodnocení 0 z 5
Skladem
869,80 €| Hmotnost | 44 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Akumulátor LiFePo4 Deye 7,68 kWh BOS-A, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
1.346,00 €| Hmotnost | 66 kg |
|---|---|
| Rozměry | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1586 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
806,4 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
| Kapacita úložiště |
161,28 kWh |
Sada vysokonapěťových akumulátorů 81,92 kWh BOS-G Pro, DEYE
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
15.980,00 €| Hmotnost | 837 kg |
|---|---|
| Rozměry | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
819,2 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
| Kapacita úložiště |
81,92 kWh |
Řídicí modul BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
1.119,80 €| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 15 cm |
| Značka |
Deye |
Vysokonapěťový řídicí modul HVB750V/100A-EU, Deye
Hodnocení 0 z 5
Skladem
948,40 €| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 15 cm |
| Značka |
Deye |
Rack BOS-A pro 11 modulů, Deye
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
401,00 €| Hmotnost | 47 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Značka |
Deye |
Vysokonapěťový stojan 3U-HRACK 19″ pro 13 modulů, Deye
Hodnocení 0 z 5
Skladem
562,60 €| Hmotnost | 85 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 224 cm |
| Značka |
Deye |
Baterie Deye LiFePo4 Deye 5,12 kWh SE-G5.1 Pro-B
Hodnocení 5.00 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 52 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 10,64 kWh RW-G10.6, DEYE
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.599,80 €| Hmotnost | 96 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 75 × 20 cm |
| Kapacita úložiště |
10,64 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
208 Ah |
| Značka |
Deye |
Deye 6,14kW LiFePo4 baterie RW-M6.1-B
Hodnocení 4.67 z 5
Není skladem
1.848,80 €| Hmotnost | 55 kg |
|---|---|
| Rozměry | 46 × 72 × 15 cm |
| Kapacita úložiště |
6,14 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Vysokonapěťový stojan 3U-HRACK 19″ pro 12 modulů, Deye
Hodnocení 0 z 5
Skladem
562,60 €| Hmotnost | 85 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 224 cm |
| Značka |
Deye |
Termovoltaika