Stoc status
Bluetooth
- Από το (5)
Μάρκα
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Καναδική Solar (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Γέτι (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- Συστήματα K2 (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Πολωνία (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Χωρητικότητα αποθήκευσης
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 102.4kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15.36kWh (4)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 197kWh (2)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (3)
- 20kWh (1)
- 215kWh (1)
- 233kWh (2)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35,84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9.6kWh (2)
Σύνδεση
Ρεύμα φόρτισης
Μέγιστο ρεύμα φορτίου DC
Λειτουργία ανορθωτή
- Από το (94)
Λειτουργία UPS
- Από το (95)
Παρακολούθηση
- Από το (95)
Κατάστημα
Συσκευασία μπαταριών φορητή 5000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Εκτός αποθέματος
2.638,40 €| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 32 × 67 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταρίας 600W, ηλιακή ή φόρτιση από πρίζα, Bluetti
Εκτός αποθέματος
557,00 €| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29 × 20 × 23 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταρίας 600W, ηλιακή ή φόρτιση από πρίζα, Bluetti
Εκτός αποθέματος
252,60 €| Βάρος | 4,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 18 × 18,3 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Μπάρα 400A 4P με κάλυμμα, V-TAC
Σε απόθεμα
37,70 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 7 × 4 cm |
| Μάρκα |
VTAC |
Συμπυκνωτής DEYE SUN-XL20-B
Σε απόθεμα
160,30 €| Βάρος | 1,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,9 × 10,9 × 3,8 cm |
| Μάρκα |
Deye |
| Τάση MPPT |
12-80V |
RailUp 2003191 εκκινητής φωτοβολταϊκών πάνελ
Σε απόθεμα
5,70 €| Βάρος | 0,14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Βελτιστοποιητής DEYE 700W SUN-XL02-B
Σε απόθεμα
53,70 €| Βάρος | 0,75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 2 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Φ/Β πάνελ 455W N-Type CS6.2-48TD-455, καναδική ηλιακή
Εκτός αποθέματος
88,90 €| Βάρος | 24,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Ισχύς πίνακα |
450W |
| Μάρκα |
Καναδική Solar |
Jinko Tiger Tiger Neo N-τύπου 490W μονοκρυσταλλικό φωτοβολταϊκό πάνελ
Σε απόθεμα
89,10 €| Βάρος | 833 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 190 × 113 × 108 cm |
| Ισχύς πίνακα |
490W |
| Μάρκα |
Jinko |
Σετ συνδέσμων ράγας SingleRail 36, K2 2001976
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,38 κ. |
|---|---|
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Βίδα αγκύρωσης οροφής M10x200, K2 2003273
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
5,00 €| Βάρος | 0,235 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 1 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Βίδα αγκύρωσης οροφής M10x250, K2 2003274
Σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,255 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 1 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Μικρομετατροπέας DEYE SUN-M80G4-EU-Q0
Εκτός αποθέματος
167,10 €| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 4 × 19 cm |
| Μάρκα |
Deye |
| Χωρητικότητα | |
| Σύνδεση |
WiFi |
| Ισχύς μετατροπέα |
800W |
| Συμβουλή |
Ongrid |
Πίνακας προστασίας DC 2 σειρών SLP-PV1000-S-2.2
Εκτός αποθέματος
280,10 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 31 × 16 cm |
| Μάρκα |
V-TAC |
| Χωρητικότητα |
Πίνακας προστασίας DC 3 σειρών SLP-PV1000-S-3.3
Εκτός αποθέματος
412,60 €| Βάρος | 6,45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43 × 43 × 16 cm |
| Μάρκα |
V-TAC |
| Χωρητικότητα |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων 22kW NS, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 30 × 12 cm |
| Τύπος σταθμού |
Μονοπρόσωπη ,Trifazata |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
22kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Από το |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Από το |
| Εμφάνιση |
Όχι |
| Μάρκα |
Victron |
Φωτοβολταϊκό πάνελ εξοπλισμένο με 1 string, IP65, TSI
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 31 × 14 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων 22kW, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 30 × 15 cm |
| Τύπος σταθμού |
Μονοπρόσωπη ,Trifazata |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
22kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Από το |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Από το |
| Εμφάνιση |
Από το |
| Μάρκα |
Victron |
Φωτοβολταϊκό πάνελ εξοπλισμένο με 2 σειρές, IP65, TSI
Σε απόθεμα
290,40 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 31 × 14 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων 230V, 7kW, ρυθμιζόμενος, iZAR
Σε απόθεμα
| Βάρος | 6,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 20 × 15 cm |
| Τύπος σταθμού |
Μονοπρόσωπη |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
7kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Από το |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Όχι |
| Εμφάνιση |
Όχι |
| Μάρκα |
Sinexcel ,V-TAC |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων 22kW, ρυθμιζόμενος, RFID, AMPEVO
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
497,30 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 21 × 10 cm |
| Τύπος σταθμού |
Trifazata |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
22kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Από το |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Όχι |
| Εμφάνιση |
Όχι |
| Μάρκα |
AMPEVO |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων 22kW, ρυθμιζόμενος, AMPEVO
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
477,40 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 21 × 10 cm |
| Τύπος σταθμού |
Trifazata |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
22kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Όχι |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Όχι |
| Εμφάνιση |
Όχι |
| Μάρκα |
AMPEVO |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT48100E, V-TAC
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 48,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-48100-W, V-TAC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 48,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 45 × 15 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Θερμοβολταϊκά