Κατάστημα
Κιτ 8 στηρίγματα R-Bracket Μπαταρία Pytes E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
519,80 €| Βάρος | 7,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Ράφι για 4 μπαταρίες Pytes V5°, με θέρμανση
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
49,00 €| Βάρος | 1,44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Μπαταρία λιθίου LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 70 × 13 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePO4 48V 5.12kWh LiFePO4, Pytes
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.132,52 €| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 53 × 14 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Μπαταρία λιθίου LiFePO4 48V 5.12kWh, Pytes V5°, θερμαινόμενη
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 48 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 62 × 51,5 × 23,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Μονάδα ελέγχου Pytes Pytes HV48100BCU, Pytes
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.093,07 €| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 53 × 14 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Κιτ καλωδίου τροφοδοσίας Pytes V5a με θερμαντήρα, 2m
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
81,14 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Περίβλημα/Στοιχία R-Box Τοίχος R-Box Pytes E-BOX-48100R Πακέτο μπαταρίας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
315,21 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 28 × 70 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
| Χωρητικότητα |
Βάσεις/βραχίονας Pytes E-BOX-48100R Πακέτο μπαταρίας E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
71,18 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 28 × 70 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά