Κατάστημα
Μπαταρία LiFePo4 12,8V 200Ah GETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
554,12 €| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Μπαταρία LiFePo4 25,6V 100Ah GETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
546,10 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Ronic Energy |
Acumulator LiFePo4 12.8V 100Ah
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 9,25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 14,5 × 21,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Ronic Energy ,V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 200Ah LiFePo4 λιθίου Smart, Victron
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 100Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Θερμοβολταϊκά