Το προϊόν “Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 9,6kWh VT-48200B, V-TAC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
C25/2 10kA αρθρωτή αυτόματη ασφάλεια, Schrack
Κωδικός προϊόντος:
BM017225
16,80 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Σειρά BMS0, Πρότυπο προϊόντος EN 60898, EN 60947-2
16
People watching this product now!
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Δωρεάν παραλαβή σήμερα
Δωρεάν
-
Παράδοση με courier
Παράδοση με GLS
3-5 ημέρες
-
Παράδοση με παλέτα
Παράδοση με DB Schenker
5-7 ημέρες
Μέθοδοι πληρωμής:
Περιγραφή
Σειρά BMS0, Πρότυπο προϊόντος EN 60898, EN 60947-2
| Καθαρό πλάτος | 35,60mm |
|---|---|
| Ύψος | 83,00mm |
| Καθαρό βάθος | 74,90mm |
| Καθαρή μάζα | 0.24kg. |
| διασπορά | 6,40W |
| Ελάχιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 75°C |
| Χαρακτηριστικό σκανδάλης | C |
| Ονομαστικό ρεύμα | 25A |
| Poli | 2 |
| Κατηγορία προϊόντος | τύπος BMS0 |
| Σειρά | BMS0 |
| Ονομαστική ικανότητα θραύσης | 10kA |
| Έκδοση | Διακόπτης κυκλώματος AC |
| Πρότυπο προϊόντος | EN 60898, EN 60947-2 |
Προδιαγραφές
Γενικά
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 8 × 8 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Κριτικές πελατών
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
0 reviews
Βαθμολογήθηκε με 5 από 5
0
Βαθμολογήθηκε με 4 από 5
0
Βαθμολογήθηκε με 3 από 5
0
Βαθμολογήθηκε με 2 από 5
0
Βαθμολογήθηκε με 1 από 5
0
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 6kW SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 16kW SUN-16K-SG01LP1
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Μετατροπέας DEYE Hybrid 8kW Τριφασικός SUN-8K-SG04LP3-EU
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Μετατροπέας DEYE Hybrid 10kW Τριφασικός SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 9,6kWh VT-48200B, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα

Θερμοβολταϊκά
Αξιολογήσεις
Εκκαθάριση φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.