“LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC fotovoltaisk akkumulator” er lagt i kurven. Se kurv
C25/2 10kA modulær automatsikring, Schrack
Varenummer (SKU):
BM017225
16,80 €
Ikke på lager
Ikke på lager
BMS0-serien, Produktstandard EN 60898,EN 60947-2
14
People watching this product now!
-
Afhentning i butikken
Gratis afhentning i dag
Gratis
-
Levering med kurer
Levering med GLS
3-5 dage
-
Levering på palle
Levering med DB Schenker
5-7 dage
Betalingsmetoder:
Beskrivelse
BMS0-serien, Produktstandard EN 60898,EN 60947-2
| Nettobredde | 35,60 mm |
|---|---|
| Højde | 83,00 mm |
| Nettodybde | 74,90 mm |
| Nettomasse | 0,24 kg. |
| spredning | 6,40W |
| Minimum omgivelsestemperatur | -40°C |
| Maksimal omgivelsestemperatur | 75°C |
| Udløserfunktion | C |
| Nominel strøm | 25A |
| Poli | 2 |
| Produktkategori | type BMS0 |
| Serie | BMS0 |
| Nominel brudstyrke | 10kA |
| Version | AC-afbryder |
| Produktstandard | EN 60898, EN 60947-2 |
Specifikation
Generelt
| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 8 × 8 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Kundeanmeldelser
Vurderet 0 ud af 5
0 reviews
Vurderet 5 ud af 5
0
Vurderet 4 ud af 5
0
Vurderet 3 ud af 5
0
Vurderet 2 ud af 5
0
Vurderet 1 ud af 5
0
Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.
Relaterede produkter
DEYE Hybrid 6kW enfaset inverter SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
DEYE Hybrid 16kW enfaset inverter SUN-16K-SG01LP1
Vurderet 5.00 ud af 5
Tilgængelig i restordre
DEYE Hybrid 8kW trefaset inverter SUN-8K-SG04LP3-EU
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
DEYE Hybrid 10 kW trefaset inverter SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Vurderet 5.00 ud af 5
Tilgængelig i restordre
LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC fotovoltaisk akkumulator
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager

Solceller
Anmeldelser
Ryd filtreDer er endnu ikke nogle anmeldelser.