Stoc status
Μάρκα
Ηλιακές μπαταρίες
VestWoods 9.6kWh Rack μπαταρίας / κάλυμμα υποδοχής μπαταρίας
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
23,39 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 30 cm |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Διακόπτης DC ON/OFF 200A
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
30,50 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Κιτ καλωδίων Pylontech/Pytes
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 10 × 5 cm |
| Μάρκα |
Pylontech |
Rack υψηλής τάσης 3U-HRACK 19″ για 12 μονάδες, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
562,60 €| Βάρος | 85 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 224 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Rack / κάτοχος μπαταρίας VestWoods 5.12kWh
Βαθμολογήθηκε με 4.00 από 5
Σε απόθεμα
58,36 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 30 cm |
| Μάρκα |
Vestwoods |
| Χωρητικότητα |
Rack / κάτοχος μπαταρίας VestWoods 9.6kWh
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
58,36 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 30 cm |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Συλλέκτης 300A 6P Σετ σύνδεσης διαύλου
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
58,16 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 4 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
Σταθερή θήκη/στοιχείο rack 1U
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
16,27 €| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 27 × 5 cm |
| Μάρκα |
Asytech |
| Χωρητικότητα |
Λεπτός θερμαντήρας για ράφια ή ερμάρια, 150W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
48,60 €| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8 × 2 cm |
| Μάρκα |
Plastim |
Θερμοβολταϊκά