Stoc status
Značka
Solární baterie
VestWoods 9,6kWh držák baterie / kryt držáku baterie
Hodnocení 0 z 5
Skladem
23,39 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 30 cm |
| Značka |
Vestwoods |
Stejnosměrný spínač ON/OFF 200A
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
30,50 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Sada kabelů Pylontech/Pytes
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 10 × 5 cm |
| Značka |
Pylontech |
Vysokonapěťový stojan 3U-HRACK 19″ pro 12 modulů, Deye
Hodnocení 0 z 5
Skladem
562,60 €| Hmotnost | 85 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 224 cm |
| Značka |
Deye |
Stojan/držák na baterie VestWoods 5,12 kWh
Hodnocení 4.00 z 5
Skladem
58,36 €| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 30 cm |
| Značka |
Vestwoods |
| Kapacita |
Stojan/držák na baterie VestWoods 9,6 kWh
Hodnocení 0 z 5
Skladem
58,36 €| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 30 cm |
| Značka |
Vestwoods |
Přípojnice 300A 6P Sada pro připojení přípojnic
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
58,16 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 18 × 4 × 5 cm |
| Kapacita |
Pevný stojanový zásobník/stojan 1U
Hodnocení 0 z 5
Skladem
16,27 €| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 27 × 5 cm |
| Značka |
Asytech |
| Kapacita |
Tenké topné těleso do stojanů nebo skříní, 150 W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
48,60 €| Hmotnost | 0,25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 16 × 8 × 2 cm |
| Značka |
Plastim |
Termovoltaika