Fotovoltaisk tilbehør
Cylindrisk sikring AC 32A/500V CH10x38 gG, cylindrisk sikring AC 32A/500V CH10x38 gG, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 5 × 1 cm |
| Brand |
TSI |
Cylindrisk sikring AC 40A/500V CH14x51 gG, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 5 × 1 cm |
| Brand |
TSI |
Udendørs sikringspanel IP65, 1 række, 18UH, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
38,90 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 42 × 25 × 14 cm |
| Brand |
Schrack |
Udendørs sikringspanel IP65, 1 række, 8UH, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
21,10 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 12 cm |
| Brand |
Schrack |
Indvendigt monteret sikringspanel, 2 rækker, 24UH, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
35,90 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 20 × 10 cm |
Par fotovoltaiske stik 4-6mm² MC-PV-4-EVO2 1500V, Staubli
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
3,70 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Par MC4 1000V IP67 4-6mm² fotovoltaiske stik
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
2,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Par fotovoltaiske stik 10mm² MC4 1500V, Staubli
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
5,20 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Par fotovoltaiske stik 4-6mm² MC4 1500V, Staubli
Vurderet 0 ud af 5
På lager
2,80 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
10×38, 2p, 32A, 32A, SolarTech
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Samleskinne 300A 6P Samleskinneforbindelsessæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
57,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 18 × 4 × 5 cm |
| Kapacitet |
Cylindrisk sikring, 10×38, 16A, 1000V DC, SolarTech
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 38 × 1 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Cylindrisk sikring, 10×38, 20A, 1000V DC, SolarTech
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 38 × 1 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Smartmeter DEYE Monofazat SDM230 MODBUS 1P,EASTRON
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
55,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
Smartmeter DEYE Trefaset SDM630 Modbus P3, EASTRON
Vurderet 0 ud af 5
På lager
139,70 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
Smart Meter Fronius TS 65A-3 3-faset
Vurderet 0 ud af 5
På lager
358,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 15 × 10 × 20 cm |
| Brand |
Fronius |
Solceller