Stoc status
Značka
Kapacita úložiště
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (6)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (1)
- 20 kWh (1)
- 233 kWh (1)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (19)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Paralelní funkce
- Z (5)
Solární baterie
„Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 25kWh, V-TAC“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Přenosná bateriová stanice 3000W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2.331,90 €| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32 × 55 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná bateriová stanice 300 W, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
212,80 €| Hmotnost | 3,6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 25 × 15,6 × 17,4 cm |
5000W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.321,10 €| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32,5 × 35,8 cm |
| Značka |
BLUETTI |
5000W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2.638,40 €| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 32 × 67 cm |
| Značka |
BLUETTI |
600W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
557,00 €| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Rozměry | 29 × 20 × 23 cm |
| Značka |
BLUETTI |
600W přenosná bateriová stanice, solární nabíjení nebo nabíjení ze zásuvky, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
252,60 €| Hmotnost | 4,6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 25,5 × 18 × 18,3 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přípojnice 400A 4P s krytem, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
37,70 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 13 × 7 × 4 cm |
| Značka |
VTAC |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 5,12 kWh VT48100E, V-TAC
Hodnocení 4.89 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 48,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Vestwoods |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 5,12 kWh VT-48100-W, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 48,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 45 × 15 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Vestwoods |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 81 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Napětí baterie |
48V |
| Kapacita úložiště |
9,6 kWh |
| Značka |
Vestwoods |
Fotovoltaická baterie LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240B, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaická baterie LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240W, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaický lithiový vysokonapěťový LiFePo4 20kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 207 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 85 cm |
| Kapacita úložiště |
20,48 kWh |
| Napětí baterie |
204.8V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Ronic Energy |
Acumulator LiFePo4 12.8V 100Ah
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 9,25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23 × 14,5 × 21,5 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Ronic Energy ,V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 25kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 252 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 100 cm |
| Kapacita úložiště |
25,6 kWh |
| Napětí baterie |
256V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 30kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 298 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 115 cm |
| Kapacita úložiště |
30,72 kWh |
| Napětí baterie |
307.2V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 35kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 344 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 130 cm |
| Kapacita úložiště |
35,84 kWh |
| Napětí baterie |
358.4V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 40kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 390 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 145 cm |
| Kapacita úložiště |
40,96 kWh |
| Napětí baterie |
409.6V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Baterie Deye LiFePo4 Deye 5,12 kWh SE-G5.1 Pro-B
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 52 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 10,64 kWh RW-G10.6, DEYE
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
1.565,40 €| Hmotnost | 96 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 75 × 20 cm |
| Kapacita úložiště |
10,64 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
208 Ah |
| Značka |
Deye |
Deye 6,14kW LiFePo4 baterie RW-M6.1-B
Hodnocení 4.67 z 5
Není skladem
1.809,10 €| Hmotnost | 55 kg |
|---|---|
| Rozměry | 46 × 72 × 15 cm |
| Kapacita úložiště |
6,14 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Lithiová baterie LifePo4 5,12 kWh, Pytes E-BOX-48100R
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 51 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 70 × 13 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
Fotovoltaická baterie LiFePO4 48V 5,12kWh, Pytes
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
1.108,20 €| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 53 × 14 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika