Stoc status
Bluetooth
- Od (5)
Marka
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadian Solar (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systems (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polska (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Pojemność pamięci masowej
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 197 kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (3)
- 20 kWh (1)
- 215 kWh (1)
- 233 kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640 Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Połączenie
Prąd ładowania
Maksymalny prąd obciążenia DC
Funkcja prostownika
- Od (94)
Funkcja UPS
- Od (95)
Monitorowanie
- Od (95)
Sklep
- Nie możesz dodać takiej ilości do koszyka — w magazynie posiadamy 1 a w koszyku masz już 1. Zobacz koszyk
Słup oświetleniowy, aluminiowy, 3 metry
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 30 × 30 cm |
| Pojemność |
Smartmeter DEYE Jednofazowy DDSU666 230V 5(80)A 2P, CHiNT
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
60,90 €| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 20 × 20 cm |
| Pojemność |
Fotowoltaiczna konstrukcja wiaty na 2 samochody/miejsca
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
2.845,50 €| Pojemność |
|---|
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 1 × 1 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Laboratoryjny zasilacz DC 0-400V 5A 5A 2000W
Oceniono 0 na 5
W magazynie
388,10 €| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 20 cm |
| Pojemność |
Laboratorium DC 0-60V 6A 6A 360W 0-60V 360W
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 30 × 30 cm |
| Pojemność |
Śruba 6×38 SpeedClip (kompatybilna z K2)
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 2 cm |
| Pojemność |
Mocowania/uchwyty do akumulatorów Pytes E-BOX-48100R
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
69,70 €| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 51 × 28 × 70 cm |
| Marka |
Pytes |
| Pojemność |
Śruba kotwy dachowej M10x200 (kompatybilna z K2)
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 1 × 1 cm |
| Pojemność |
Śruba 6×25 SpeedRail EPDM, K2 1005207
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
0,70 €| Waga | 0,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Wkrętak 6×38 SpeedClip, K2 1005193
Oceniono 0 na 5
W magazynie
0,50 €| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Śruba kotwy dachowej M10x180, K2 2000120
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
4,47 €| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 × 4 × 4 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Śruba kotwy dachowej M10x200, K2 2000121
Oceniono 5.00 na 5
Brak w magazynie
4,40 €| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 × 4 × 4 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Śruba T M10x30, K2 1000041
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Śruba kotwy dachowej M10x250, K2 2000122
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
5,00 €| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 × 4 × 4 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Stała półka/regał 1U
Oceniono 0 na 5
W magazynie
16,00 €| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 × 27 × 5 cm |
| Marka |
Asytech |
| Pojemność |
Stała taca/raft do regału podłogowego o głębokości 800 mm
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
22,10 €| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 × 27 × 5 cm |
| Marka |
Asytech |
| Pojemność |
Wąski grzejnik do stojaków lub szaf, 150 W
Oceniono 0 na 5
W magazynie
47,60 €| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 8 × 2 cm |
| Marka |
Plastim |
Stała taca/raft do regału podłogowego o głębokości 800 mm
Oceniono 0 na 5
Dostępne na zamówienie
24,90 €| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 × 57 × 3 cm |
| Marka |
Lande |
| Pojemność |
Tester ogniw akumulatorów LiFePo4 Li-Ion 3.2v-5v 40A EBC-A40L
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
288,60 €| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 35 × 20 cm |
| Pojemność |
Multimetr Tester MPPT Panele fotowoltaiczne 1600W, Elejoy
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
119,20 €| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 13 × 6,5 cm |
| Marka |
Elejoy |
| Pojemność |
Multimetr Tester MPPT Panele fotowoltaiczne 800W, Elejoy
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
99,30 €| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 13 × 6,5 cm |
| Marka |
Elejoy |
| Pojemność |
Trójkąt do montażu panelowego, regulowany, 20-35°
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 × 5 × 5 cm |
| Pojemność |
Zestaw narzędzi dla instalatorów PV, szczypce do zaciskania MC4
Oceniono 0 na 5
Brak w magazynie
59,50 €| Waga | 1,7 kg |
|---|---|
| Pojemność |
Załaduj więcej produktów
Ładowanie...
Termowoltaika