Stoc status
Brand
- Apex Solar (1)
- Canadian Solar (2)
- Jinko (1)
- Trina Solar (4)
- V-TAC (2)
- Volt Poland (2)
Photovoltaic panels
“Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich” has been added to your cart. View cart
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Rated 0 out of 5
Available on backorder
215,20 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Rated 0 out of 5
Available on backorder
228,30 €| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Rated 0 out of 5
Available on backorder
241,24 €| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 45 × 35 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Rated 0 out of 5
Available on backorder
66,21 €| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 15 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Rated 0 out of 5
Available on backorder
115,90 €| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Rated 0 out of 5
Available on backorder
165,60 €| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 25 cm |
Panou fotovoltaic 445W N-Type I-TOPCon, Bifacial, Trina Solar
Rated 0 out of 5
In stock
84,60 €| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Power panel |
445W |
| Brand |
Trina Solar |
Photovoltaic panel 455W N-Type I-TOPCon N-Type I-TOPCon, Black Branch, Trina Solar
Rated 0 out of 5
In stock
86,20 €| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Power panel |
455W |
| Brand |
Trina Solar |
Photovoltaic panel 505W N-Type I-TOPCon N-Type I-TOPCon, Black Branch, Trina Solar
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Weight | 846 kg |
|---|---|
| Dimensions | 196,1 × 113,4 × 108 cm |
| Power panel |
505W |
| Brand |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W TOPHiKu6 CS6.2-54TM-505, Rama Neagra, Canadian Solar
Rated 0 out of 5
In stock
93,00 €| Weight | 23,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Power panel |
505W |
| Brand |
Canadian Solar |
Photovoltaic panel 610W bifacial N-Type I-TOPCon, Trina Solar
Rated 0 out of 5
Available on backorder
116,10 €| Weight | 33,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 238,2 × 113,4 × 3 cm |
| Power panel |
610W |
| Brand |
Trina Solar |
365W Flexible Photovoltaic Solar Panel, Apex
Rated 0 out of 5
In stock
156,40 €| Weight | 6.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 178,5 × 108 × 3 cm |
| Power panel |
380W |
| Brand |
Apex Solar |
100W Flexible Monocrystalline Photovoltaic Solar Panel
Rated 0 out of 5
Out of stock
96,60 €| Weight | 2,13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 108 × 54 × 0,4 cm |
| Power panel |
100W |
| Brand |
Volt Poland |
200W Flexible Monocrystalline Photovoltaic Solar Panel
Rated 0 out of 5
Out of stock
172,20 €| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 158,5 × 70 × 0,3 cm |
| Power panel |
200W |
| Brand |
Volt Poland |
PV panel 455W N-Type CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Rated 0 out of 5
Out of stock
88,90 €| Weight | 24,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Power panel |
450W |
| Brand |
Canadian Solar |
Photovoltaic panel Jinko Tiger Tiger Neo N-type 490W Monocrystalline
Rated 0 out of 5
In stock
89,10 €| Weight | 833 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 113 × 108 cm |
| Power panel |
490W |
| Brand |
Jinko |
120W Foldable Photovoltaic Solar Panel For Portable Battery
Rated 0 out of 5
Out of stock
| Weight | 6.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 54 × 5,4 cm |
| Power panel |
120W |
| Brand |
V-TAC |
160W Foldable Photovoltaic Solar Panel For Portable Battery
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 47 × 5,4 cm |
| Power panel |
160W |
| Brand |
V-TAC |
Thermovoltaics