Μετατροπέας 24V 1200VA Victron Energy Phoenix 24V 1200VA Schuko
412,30 € Original price was: 412,30 €.329,80 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 329,80 €.
Το προϊόν “Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 6kW SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κυλινδρική ασφάλεια gPV, 10×38, 16A, 1000V DC, Schrack
Κωδικός προϊόντος:
ISV10016
4,20 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Θρυαλλίδα για φωτοβολταϊκά συστήματα. Χρησιμοποιείται μαζί με τον αρθρωτό διαχωριστή.
18
People watching this product now!
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Δωρεάν παραλαβή σήμερα
Δωρεάν
-
Παράδοση με courier
Παράδοση με GLS
3-5 ημέρες
-
Παράδοση με παλέτα
Παράδοση με DB Schenker
5-7 ημέρες
Μέθοδοι πληρωμής:
Περιγραφή
| Ύψος | 38,00mm |
|---|---|
| Διάμετρος | 10,00mm |
| διασπορά | 2,50W |
| Ελάχιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 60°C |
| Θερμοκολλητικό μέγεθος | 10×38 Φωτοβολταϊκά |
| Ονομαστικό ρεύμα | 16A |
| Χαρακτηριστικό σκανδάλης | gPV |
| Χαρακτηριστικά | φωτοβολταϊκά |
| Αξεσουάρ | ασφάλειες |
| Κατηγορία λειτουργίας | gPV |
| Ονομαστική τάση DC | 1000V |
| Μέγεθος | 10×38 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 16AA |
| Δείκτης | Keiner |
| Τύπος επαφής | Zylinderisch |
| Λειτουργία I²t σε Uₙ [A²s] | 147 |
| Pre-Arc I²t[A²s] | 48 |
| Απώλεια ισχύος στο Iₙ [W] | 2,60 |
| Διάμετρος | 10mm |
| Ονομαστική ικανότητα θραύσης DC | 30kA |
| Σταθερά χρόνου L/R | 2ms |
Προδιαγραφές
Γενικά
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 38 × 1 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Κριτικές πελατών
Σχετικά προϊόντα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 6kW SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 16kW SUN-16K-SG01LP1
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Μετατροπέας DEYE Hybrid 8kW Τριφασικός SUN-8K-SG04LP3-EU
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Μετατροπέας DEYE Hybrid 10kW Τριφασικός SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 9,6kWh VT-48200B, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα

Θερμοβολταϊκά