Το προϊόν “Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτοβολταϊκή ασφάλεια αρθρωτού απομονωτή 10×38, 2p, 20A, Schrack
Κωδικός προϊόντος:
IS506122-A
7,80 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Αρθρωτός διαχωριστής για ασφάλειες συνεχούς ρεύματος που χρησιμοποιούνται σε φωτοβολταϊκά συστήματα.
41
People watching this product now!
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Δωρεάν παραλαβή σήμερα
Δωρεάν
-
Παράδοση με courier
Παράδοση με GLS
3-5 ημέρες
-
Παράδοση με παλέτα
Παράδοση με DB Schenker
5-7 ημέρες
Μέθοδοι πληρωμής:
Περιγραφή
| Καθαρό πλάτος | 35,00mm |
|---|---|
| Ύψος | 83,30mm |
| Καθαρό βάθος | 77,00mm |
| Καθαρή μάζα | 0.14kg. |
| διασπορά | 1,80W |
| Ελάχιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 60°C |
| Έκδοση | οριζόντιος διαχωριστής ασφαλειών |
| Poli | 2 |
| Θερμοκολλητικό μέγεθος | 10×38 Φωτοβολταϊκά |
| Ονομαστικό ρεύμα | 32A |
| Χαρακτηριστικό σκανδάλης | gPV |
| Χαρακτηριστικά | φωτοβολταϊκά |
| Σειρά | ARROW |
| Διαθέσιμα πακέτα | 1 τεμάχιο, 6 τεμάχια. |
Προδιαγραφές
Γενικά
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Κριτικές πελατών
Σχετικά προϊόντα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 6kW SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 16kW SUN-16K-SG01LP1
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Μετατροπέας DEYE Hybrid 8kW Τριφασικός SUN-8K-SG04LP3-EU
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Μετατροπέας DEYE Hybrid 12kW Τριφασικός SUN-12K-SG04LP3-EU
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Μετατροπέας DEYE Hybrid 10kW Τριφασικός SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία

Θερμοβολταϊκά