Stoc status
Μάρκα
- Συστήματα K2 (27)
Συστήματα K2
Το προϊόν “Κεραμική άγκυρα στελέχους (συμβατή με K2 Vario2)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ancora tigla ceramica 230mm Compatibila K2 Solidrail, Profil Tip H
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,60 €| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 15 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Διπλή σφιγκτήρας για φωτοβολταϊκά πάνελ 25-40 mm, K2 2004146
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,087 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
RailUp 2003191 εκκινητής φωτοβολταϊκών πάνελ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,70 €| Βάρος | 0,14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Σετ συνδέσμων ράγας SingleRail 36, K2 2001976
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,38 κ. |
|---|---|
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Βίδα αγκύρωσης οροφής M10x200, K2 2003273
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
5,00 €| Βάρος | 0,235 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 1 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Βίδα αγκύρωσης οροφής M10x250, K2 2003274
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,255 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 1 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Κεραμική άγκυρα στελέχους (συμβατή με K2 Vario2)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 15 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Άγκυρα κεραμιδιών στέγης Vario 1, K2 1000125
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
11,40 €| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 330 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Κεραμική άγκυρα στελέχους (συμβατή με K2 Vario1)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
11,18 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 10 × 10 cm |
| Χωρητικότητα |
Σφιγκτήρας οροφής (συμβατός με K2)
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
Σφιγκτήρας φωτοβολταϊκών πάνελ 30-42mm μαύρο , K2 2002589
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
3,20 €| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σφιγκτήρας καπακιού φωτοβολταϊκού πάνελ 30-42mm, K2 2002514
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Διπλός σφιγκτήρας για φωτοβολταϊκά πάνελ 30-42mm μαύρο , K2 2003072
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
3,20 €| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Διπλός σφιγκτήρας για φωτοβολταϊκά πάνελ 30-42mm, K2 2003071
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σφιγκτήρας οροφής, K2 2001712
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
4,88 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Holsurub 8×100 (συμβατό K2 HECO-TOPIX 1000656)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
0,70 €| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Παξιμάδι M10, K2 1000042
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
M8, K2 1000043
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
0,24 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
S-5! Σφιγκτήρας στέγης, K2 2001052
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
8,54 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σετ Sina MiniRail MK2 (γενιά 2), K2 2004211
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 10 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σετ συνδέσμων ράγας SolidRail UL+L, K2 1004107
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
|---|---|
| Χωρητικότητα |
Σετ συνδέσμων SpeedRail SpeedConnector, K2 1003571
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
2,30 €| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
|---|---|
| Χωρητικότητα |
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Βίδα 6×38 SpeedClip (συμβατή με K2)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 2 cm |
| Χωρητικότητα |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
Θερμοβολταϊκά