Stoc status
Μάρκα
- Deye (7)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- V-TAC (10)
- Victron (23)
Χωρητικότητα αποθήκευσης
Παράλληλη λειτουργία
- Από το (5)
Ηλιακές μπαταρίες
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 100Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 160Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
975,93 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.04kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 200Ah LiFePo4 λιθίου Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 50Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
640Wh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Λιθίου LiFePo4 25.6kWh HV Λιθίου LiFePo4 φωτοβολταϊκή μπαταρία, Felicity Solar
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
9.989,11 €| Βάρος | 250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 37 × 170 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
25.6kWh |
| Τάση μπαταρίας |
512V |
| Χωρητικότητα |
30A |
| Μάρκα |
Felicity Solar |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 100Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 200Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 20 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 6 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 600A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Υποδοχή ασφάλειας MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, μαύρο, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Colour Control GX, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 12 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά