Stoc status
Μάρκα
Χωρητικότητα αποθήκευσης
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (5)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35,84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (17)
- 5,1 kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9.6kWh (1)
Παράλληλη λειτουργία
- Από το (5)
Ηλιακές μπαταρίες
Κιτ αποθήκευσης 20kWh - Μπαταρία 5.12kWh V-TAC 5.12kWh, Rack, Αξεσουάρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
3.199,80 €| Βάρος | 210 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
20kWh |
Μονάδα ελέγχου BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.119,80 €| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 57 × 15 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Μονάδα ελέγχου υψηλής τάσης HVB750V/100A-EU, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
948,40 €| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 57 × 15 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Ράφι BOS-A για 11 μονάδες, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
401,00 €| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61 × 61 × 190 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 13 module, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
562,60 €| Βάρος | 85 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 224 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Ράφι για 3 συσσωρευτές 5,12kWh V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
48,00 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 100 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh Pytes
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
64,87 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 100 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Ράφι για 4 μπαταρίες 5.12kWh V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
64,87 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 100 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Ράφι για 4 μπαταρίες Pytes V5°, με θέρμανση
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
49,00 €| Βάρος | 1,44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Ράφι για 8 μπαταρίες 5.12kWh Pytes
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
121,81 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 160 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
121,81 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 160 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-51201-B V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
V-TAC |
Μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-51201-W, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φορητός σταθμός μπαταρίας 1000W, ηλιακή ή φόρτιση από πρίζα, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
518,37 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 20 × 25 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Μπαταρία φορητή 1800W, ηλιακή ή plug-in φόρτιση, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
776,64 €| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 24,7 × 31,7 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταρίας 2400W, ηλιακή ή plug-in φόρτιση, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
1.451,80 €| Βάρος | 28,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 28 × 36,6 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
1.348,08 €| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 30 × 40 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταριών 3000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
3.318,65 €| Βάρος | 76 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 30 × 76 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταριών 3000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
1.036,94 €| Βάρος | 21,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 32 × 35,8 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταριών 3000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
1.348,08 €| Βάρος | 29,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 32,7 × 20,9 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταριών 3000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
2.383,19 €| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 32 × 55 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταρίας 300W, ηλιακή ή φόρτιση από πρίζα, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
217,39 €| Βάρος | 3,6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 15,6 × 17,4 cm |
Συσκευασία μπαταριών φορητή 5000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
1.350,12 €| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 32,5 × 35,8 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Συσκευασία μπαταριών φορητή 5000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
2.696,37 €| Βάρος | 60 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 32 × 67 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
Θερμοβολταϊκά