Stoc status
Μάρκα
Ηλιακές μπαταρίες
Το προϊόν “Εξωτερική μπαταρία, ασύρματη φόρτιση, μαγνητική, 5000mAh, V-Tac” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
1.348,08 €| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 30 × 40 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Φορητός σταθμός μπαταριών 3000W, ηλιακή ή σύνδεση φόρτισης, Bluetti
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
3.318,65 €| Βάρος | 76 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 30 × 76 cm |
| Μάρκα |
BLUETTI |
Μπάρα 400A 4P με κάλυμμα, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
38,44 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 7 × 4 cm |
| Μάρκα |
VTAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-48100-W, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 48,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 45 × 15 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 9,6kWh VT-48200B, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 81 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Τάση μπαταρίας |
48V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
9.6kWh |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4, 10.24kWh, VT-10240B, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
10.24kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4, 10.24kWh, VT-10240W, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
10.24kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 20kWh υψηλής τάσης, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 207 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 42 × 85 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
20.48kWh |
| Τάση μπαταρίας |
204.8V |
| Χωρητικότητα |
40A |
| Μάρκα |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Ronic Energy |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου υψηλής τάσης LiFePo4 25kWh, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 252 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 42 × 100 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
25.6kWh |
| Τάση μπαταρίας |
256V |
| Χωρητικότητα |
40A |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου υψηλής τάσης LiFePo4 35kWh, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 344 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 42 × 130 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
35,84kWh |
| Τάση μπαταρίας |
358.4V |
| Χωρητικότητα |
40A |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου υψηλής τάσης LiFePo4 40kWh, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 42 × 145 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
40.96kWh |
| Τάση μπαταρίας |
409.6V |
| Χωρητικότητα |
40A |
| Μάρκα |
V-TAC |
Μπαταρία λιθίου LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 70 × 13 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Μπαταρία LiFePo4, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 47,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5,1 kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
TAB |
Acumulator Powerbox G2, 10.24kWh, IP65, incalzire, DYNESS
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
1.835,26 €| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 71 × 16 × 64 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
10.24kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
200Ah |
| Μάρκα |
DYNESS |
Μπαταρία LiFePO4 14.33kWh, IP65, με θέρμανση DYNESS
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
2.399,46 €| Βάρος | 114 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43 × 23 × 85 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
14.33kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
280Ah |
| Μάρκα |
DYNESS |
Μπαταρία LiFePO4 5.12kWh DYNESS DL5.0C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 55 × 51 × 19 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
DYNESS |
Εξωτερική μπαταρία, ασύρματη φόρτιση, μαγνητική, 5000mAh, V-Tac
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Μάρκα |
V-TAC |
Ασφάλεια MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Καλώδια σύνδεσης μπαταρίας 50mm², 2m, σετ
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
59,80 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Καλώδια σύνδεσης μπαταρίας 70mm², 2m, σετ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
79,80 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Καλώδιο επικοινωνίας EAsun/INVT/MppSolar - Pylontech
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
10,17 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 5 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
| Χωρητικότητα |
Κιτ καλωδίου τροφοδοσίας Pytes V5a με θερμαντήρα, 2m
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
81,14 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
VestWoods 5.12kWh Μπαταρία Rack / κάλυμμα υποδοχής μπαταρίας
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
23,39 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 30 cm |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
Θερμοβολταϊκά