Stoc status
Μάρκα
- Victron (19)
Φωτοβολταϊκά αξεσουάρ
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 20 βίδες, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 6 βίδες, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Κύριος διακόπτης ON/OFF μπαταρίας - 275A, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 7 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Ασφάλεια 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 600A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Υποδοχή ασφάλειας MIDI, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, μαύρο, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Colour Control GX, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 12 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά