Κατάστημα
Μπαταρία LiFePo4 Deye 5,12kWh BOS-G Pro, Deye
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 57 × 13 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Σε απόθεμα
869,80 €| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Μπαταρία LiFePo4 Deye 7,68kWh BOS-A, V-TAC
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.346,00 €| Βάρος | 66 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-51201-B V-TAC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
V-TAC |
Μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-51201-W, V-TAC
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT48100E, V-TAC
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 48,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-48100-W, V-TAC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 48,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 45 × 15 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Μπαταρία Deye LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-G5.1 Pro-B
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Deye Inverter 5kW + Αποθήκευση 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Σε απόθεμα
| Βάρος | 83 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85,5 × 78 × 32 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
| Ισχύς |
5KW |
| Τάση MPPT |
150-425VDC |
| PV Max VOC |
600VDC |
| Σύνδεση |
Bluetooth ,WiFi |
| Παράλληλη λειτουργία |
Από το |
Μπαταρία λιθίου LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Σε απόθεμα
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 70 × 13 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePO4 48V 5.12kWh LiFePO4, Pytes
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.132,52 €| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 53 × 14 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Μπαταρία LiFePO4 5.12kWh DYNESS DL5.0C
Σε απόθεμα
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 55 × 51 × 19 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
DYNESS |
Μπαταρία λιθίου LiFePO4 48V 5.12kWh, Pytes V5°, θερμαινόμενη
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 48 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 62 × 51,5 × 23,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία, LiFePo4, 5.12kWh, PBW-51100, Pomega
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.464,00 €| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 18 × 61 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Μάρκα |
Pomega |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία, LiFePo4, 5.12kWh, PBL-51100, Pomega
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.464,00 €| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 16 × 53 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Μάρκα |
Pomega |
Μπαταρία LiFePo4 LUX-E-48100LG03, 5.12kWh, Felicity Solar
Εκτός αποθέματος
1.016,60 €| Βάρος | 75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 89,2 × 54,5 × 38,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Felicity Solar |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 5.12kWh 51.2v LiFePo4, Felicity Solar
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 53 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 45 × 15 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Felicity Solar |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 200Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Μετατροπέας Deye 3,6kW, SUN-3.6K-SG05LP1-EU-AM2 + Μπαταρία V-TAC 5,12kWh
Σε απόθεμα
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85 × 110 × 40 cm |
| Τύπος συστήματος |
Μονοφασικό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Ισχύς μετατροπέα |
3.6kW |
Invertor Deye 5kW, SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator V-TAC 5.12kWh
Σε απόθεμα
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85 × 110 × 40 cm |
| Τύπος συστήματος |
Μονοφασικό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Ισχύς μετατροπέα |
5kW |
Invertor Deye 6kW, SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator V-TAC 5.12kWh
Σε απόθεμα
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85 × 110 × 40 cm |
| Τύπος συστήματος |
Μονοφασικό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Ισχύς μετατροπέα |
6kW |
Μετατροπέας Deye 3,6kW, SUN-3.6K-SG05LP1-EU-AM2 + Μπαταρία Pytes 5,12kWh, v5a
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85 × 110 × 40 cm |
| Τύπος συστήματος |
Μονοφασικό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Ισχύς μετατροπέα |
3.6kW |
Invertor Deye 5kW, SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator Pytes 5.12kWh, v5a
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85 × 110 × 40 cm |
| Τύπος συστήματος |
Μονοφασικό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Ισχύς μετατροπέα |
5kW |
Invertor Deye 6kW, SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator Pytes 5.12kWh, v5a
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85 × 110 × 40 cm |
| Τύπος συστήματος |
Μονοφασικό |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Ισχύς μετατροπέα |
6kW |
Θερμοβολταϊκά