Stoc status
Marke
- Deye (4)
Wechselrichter deye ongrid
Το προϊόν “Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Wechselrichter DEYE Ongrid 10 kW Prosumator SUN-10K-G03
Rated 0 out of 5
Vorrätig
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 47 × 18 cm |
| Marke |
Deye |
| Kapazität | |
| Netzeinspeisung |
Von |
| Strom |
10KW |
| Tipp |
Ongrid ,Triphazat |
Invertor DEYE Ongrid 15kW Prosumator SUN-15K-G03
Rated 0 out of 5
Vorrätig
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 47 × 20 cm |
| Marke |
Deye |
| Netzeinspeisung |
Von |
| Strom |
15KW |
| Tipp |
Ongrid ,Triphazat |
Wechselrichter DEYE Ongrid 30kW Prosumator SUN-30K-G04
Rated 0 out of 5
Vorrätig
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 58 × 22 cm |
| Marke |
Deye |
| Kapazität | |
| Netzeinspeisung |
Von |
| Strom |
30KW |
| Tipp |
Ongrid ,Triphazat |
Invertor DEYE Ongrid 60kW Prosumator SUN-60K-G03
Rated 0 out of 5
Vorrätig
| Gewicht | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 58 × 30 cm |
| Marke |
Deye |
| Netzeinspeisung |
Von |
| Strom |
60KW |
| Tipp |
Ongrid ,Triphazat |
Thermovoltaik