Stoc status
Bluetooth
- Fra (5)
Brand
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadisk solcelleanlæg (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Glæde (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systemer (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energi (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polen (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Lagerkapacitet
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 197kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20.48kWh (3)
- 20kWh (1)
- 215kWh (1)
- 233kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Forbindelse
Opladningsstrøm
Maksimal DC-belastningsstrøm
Ensretterfunktion
- Fra (94)
UPS-funktion
- Fra (95)
Overvågning
- Fra (95)
Butik
“Inverter Inverter 12V 1600VA EasyPlus C 12/1600/70-16, Victron Energy” er lagt i kurven. Se kurv
Belysningsmast, aluminium, 3 meter
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 100 × 30 × 30 cm |
| Kapacitet |
Smartmeter DEYE Enfaset DDSU666 230V 5(80)A 2P, CHiNT
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
60,90 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
DC-strømforsyning til laboratorier 0-400V 5A 5A 2000W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
388,10 €| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
Laboratorium DC 0-60V 6A 6A 360W 0-60V 360W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 30 × 30 cm |
| Kapacitet |
Skrue 6×38 SpeedClip (K2-kompatibel)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,02 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 2 cm |
| Kapacitet |
Holdere/beslag Pytes E-BOX-48100R batteripakke
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
69,70 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 51 × 28 × 70 cm |
| Brand |
Pytes |
| Kapacitet |
Tagforankringsskrue M10x200 (K2-kompatibel)
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 1 × 1 cm |
| Kapacitet |
Skrue 6×25 SpeedRail EPDM, K2 1005207
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
0,70 €| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Skruetrækker 6×38 SpeedClip, K2 1005193
Vurderet 0 ud af 5
På lager
0,50 €| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Tagforankringsskrue M10x180, K2 2000120
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
4,47 €| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 440 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Tagforankringsskrue M10x200, K2 2000121
Vurderet 5.00 ud af 5
Ikke på lager
4,40 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 440 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
T-skrue M10x30, K2 1000041
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Tagforankringsskrue M10x250, K2 2000122
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
5,00 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 440 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
1U fast rackbakke/rack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
16,00 €| Vægt | 1,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
Fast bakke/rafte til gulvstativ 800 mm dyb
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
22,10 €| Vægt | 1,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
Slankt varmelegeme til stativer eller skabe, 150W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
47,60 €| Vægt | 0,25 kg |
|---|---|
| Størrelse | 16 × 8 × 2 cm |
| Brand |
Plastim |
Fast bakke/rafte til gulvstativ 800 mm dyb
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
24,90 €| Vægt | 3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 57 × 3 cm |
| Brand |
Lande |
| Kapacitet |
LiFePo4 Li-Ion 3,2v-5v 40A LiFePo4 Li-Ion battericelletester EBC-A40L
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
288,60 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50 × 35 × 20 cm |
| Kapacitet |
Multimetertester MPPT solcellepaneler 1600W, Elejoy
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
119,20 €| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 25 × 13 × 6,5 cm |
| Brand |
Glæde |
| Kapacitet |
Multimetertester MPPT solcellepaneler 800W, Elejoy
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
99,30 €| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 25 × 13 × 6,5 cm |
| Brand |
Glæde |
| Kapacitet |
Trekant til panelmontering, justerbar, 20-35°.
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 150 × 5 × 5 cm |
| Kapacitet |
Værktøjssæt til solcelleinstallatører, krympetang MC4
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
59,50 €| Vægt | 1,7 kg |
|---|---|
| Kapacitet |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller