Stoc status
Bluetooth
- Fra (5)
Brand
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadisk solcelleanlæg (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Glæde (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systemer (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energi (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (31)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polen (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Lagerkapacitet
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (17)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 197kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20.48kWh (3)
- 20kWh (1)
- 215kWh (1)
- 233kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (24)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (1)
Forbindelse
Opladningsstrøm
Maksimal DC-belastningsstrøm
Ensretterfunktion
- Fra (94)
UPS-funktion
- Fra (95)
Overvågning
- Fra (95)
Butik
“Laboratorium DC 0-60V 6A 6A 360W 0-60V 360W” er lagt i kurven. Se kurv
Cylindrisk sikring, 10×38, 30A, 1000V DC, SolarTech
Vurderet 5.00 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 38 × 1 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Cylindrisk sikring, 10×38, 25A, 1000V DC, SolarTech
Vurderet 5.00 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 38 × 1 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Sina MiniRail MK2-sæt (generation 2), K2 2004211
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 10 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
System til fastgørelse af paneler til campingvogne, SolarTech
Vurderet 0 ud af 5
På lager
45,80 €| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 7 cm |
| Kapacitet |
SmartMeter Victron Energy 65A ET340 trefaset SmartMeter
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 20 cm |
| Kapacitet |
Victron Energy SmartMeter EM24 65A Trefaset Ethernet
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 20 cm |
| Kapacitet |
Smart logger HUAWEI 3000A01EU
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
696,30 €| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23 × 16 × 4,4 cm |
| Kapacitet |
SmartMeter Victron Energy EM540 EM540 65A trefaset
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 20 cm |
| Kapacitet |
Smart Meter Fronius TS 100A-1 Enkeltfase
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
99,30 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 20 cm |
| Brand |
Fronius |
Smartmeter DEYE Monofazat SDM230 MODBUS 1P,EASTRON
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
55,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
Smartmeter DEYE Trefaset SDM630 Modbus P3, EASTRON
Vurderet 0 ud af 5
På lager
139,70 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
SmartMeter Victron Energy VM-3P75CT
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 9 × 7 × 5 cm |
| Kapacitet |
Smart Meter Fronius TS 65A-3 3-faset
Vurderet 0 ud af 5
På lager
358,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 15 × 10 × 20 cm |
| Brand |
Fronius |
SolidRail UL+L skinneforbindelsessæt, K2 1004107
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Brand |
K2 Systemer |
|---|---|
| Kapacitet |
SmartDongle 4G SDongleA-03-EU, Huawei
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
197,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 5 × 2 cm |
| Kapacitet |
SpeedRail SpeedConnector-sæt, K2 1003571
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
2,30 €| Brand |
K2 Systemer |
|---|---|
| Kapacitet |
SmartDongle WLAN-FE HUAWEI SDongleA-05
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
166,20 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 5 × 2 cm |
| Kapacitet |
Belysningsmast, aluminium, 3 meter
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 100 × 30 × 30 cm |
| Kapacitet |
Smartmeter DEYE Enfaset DDSU666 230V 5(80)A 2P, CHiNT
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
60,90 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
DC-strømforsyning til laboratorier 0-400V 5A 5A 2000W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
388,10 €| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
Laboratorium DC 0-60V 6A 6A 360W 0-60V 360W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 30 × 30 cm |
| Kapacitet |
Skrue 6×38 SpeedClip (K2-kompatibel)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,02 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 2 cm |
| Kapacitet |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller