Inverter 24V 1200VA Victron Energy Phoenix 24V 1200VA Schuko
412,30 € Den oprindelige pris var: 412,30 €.329,80 €Den aktuelle pris er: 329,80 €.
“LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC fotovoltaisk akkumulator” er lagt i kurven. Se kurv
Cylindrisk sikring gPV, 10×38, 16A, 1000V DC, Schrack
Varenummer (SKU):
ISV10016
4,20 €
Ikke på lager
Ikke på lager
Smeltesikring til fotovoltaiske systemer. Bruges sammen med den modulære separator.
35
People watching this product now!
-
Afhentning i butikken
Gratis afhentning i dag
Gratis
-
Levering med kurer
Levering med GLS
3-5 dage
-
Levering på palle
Levering med DB Schenker
5-7 dage
Betalingsmetoder:
Beskrivelse
| Højde | 38,00 mm |
|---|---|
| Diameter | 10,00 mm |
| spredning | 2,50W |
| Minimum omgivelsestemperatur | -40°C |
| Maksimal omgivelsestemperatur | 60°C |
| Størrelse på fusible | 10×38 Fotovoltaisk |
| Nominel strøm | 16A |
| Udløserfunktion | gPV |
| Funktioner | fotovoltaisk |
| Tilbehør | Sikringer |
| Klasse af operation | gPV |
| Nominel DC-spænding | 1000V |
| Størrelse | 10×38 |
| Nominel strøm | 16AA |
| Indikator | Keiner |
| Kontakttype | Zylinderisch |
| Brug I²t ved Uₙ [A²s]. | 147 |
| Pre-Arc I²t[A²s] | 48 |
| Spildeffekt ved Iₙ [W] | 2,60 |
| Diameter | 10 mm |
| Nominel brydeevne DC | 30kA |
| Tidskonstant L/R | 2 ms |
Specifikation
Generelt
| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 38 × 1 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Kundeanmeldelser
Relaterede produkter
DEYE Hybrid 6kW enfaset inverter SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
DEYE Hybrid 16kW enfaset inverter SUN-16K-SG01LP1
Vurderet 5.00 ud af 5
Tilgængelig i restordre
DEYE Hybrid 8kW trefaset inverter SUN-8K-SG04LP3-EU
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
DEYE Hybrid 10 kW trefaset inverter SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Vurderet 5.00 ud af 5
Tilgængelig i restordre
LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC fotovoltaisk akkumulator
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager

Solceller