Cylindrisk sikring, 10x38, 30A, 1000V DC, SolarTech
3,40 € Den oprindelige pris var: 3,40 €.2,00 €Den aktuelle pris er: 2,00 €.
“DEYE Hybrid 6kW enfaset inverter SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P” er lagt i kurven. Se kurv
10×38, 2p, 32A, 32A, SolarTech
Bedømt som 5.00 ud af 5 baseret på 1 kundebedømmelse
Varenummer (SKU):
SM2PSF
6,00 € Den oprindelige pris var: 6,00 €.3,10 €Den aktuelle pris er: 3,10 €.
På lager
På lager
Modulopbygget separator til DC-sikringer, der bruges i solcelleanlæg.
49
People watching this product now!
-
Afhentning i butikken
Gratis afhentning i dag
Gratis
-
Levering med kurer
Levering med GLS
3-5 dage
-
Levering på palle
Levering med DB Schenker
5-7 dage
Betalingsmetoder:
Beskrivelse
| Nettobredde | 35,00 mm |
|---|---|
| Højde | 83,30 mm |
| Nettodybde | 77,00 mm |
| Nettomasse | 0,14 kg. |
| spredning | 1,80W |
| Minimum omgivelsestemperatur | -25°C |
| Maksimal omgivelsestemperatur | 60°C |
| Version | Vandret sikringsudskiller |
| Poli | 2 |
| Størrelse på fusible | 10×38 Fotovoltaisk |
| Nominel strøm | 32A |
| Udløserfunktion | gPV |
| Funktioner | fotovoltaisk |
Specifikation
Generelt
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Kundeanmeldelser
Relaterede produkter
DEYE Hybrid 6kW enfaset inverter SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
DEYE Hybrid 16kW enfaset inverter SUN-16K-SG01LP1
Vurderet 5.00 ud af 5
Tilgængelig i restordre
DEYE Hybrid 8kW trefaset inverter SUN-8K-SG04LP3-EU
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
DEYE Hybrid 10 kW trefaset inverter SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Vurderet 5.00 ud af 5
Tilgængelig i restordre
LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC fotovoltaisk akkumulator
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager

Solceller