Gulvstativ 22U 19″ 19″ 600×800 til Pytes/Pylontech/Vestwoods
268,70 €
Ikke på lager
Ikke på lager
Usamlet metalkabinet med væg-/gulvmontering, der gør det muligt at installere standard 19″-udstyr eller andet udstyr ved hjælp af ekstra hylder.
Batterikompatibel Pylontech, Pytes, Vestwoods (VTAC). Et separat køb af hylder til at understøtte batterierne.
- Dør af forstærket glas med metallås
- lavet af koldvalset stålplade, fosfateret, elektrostatisk malet
- Nummererede front-bagbeslag til 19 tommer udstyr og tilbehør
- aftagelige sidepaneler
- indeholder alt det tilbehør, der skal bruges til komplet montering
- øget belastningskapacitet
- Forkobling til kabler og blæsere (medfølger ikke)
Stort udvalg af størrelser og tilbehør.
-
Afhentning i butikken
Gratis afhentning i dag
Gratis
-
Levering med kurer
Levering med GLS
3-5 dage
-
Levering på palle
Levering med DB Schenker
5-7 dage
Betalingsmetoder:
Beskrivelse
Usamlet metalkabinet med væg-/gulvmontering, der gør det muligt at installere standard 19″-udstyr eller andet udstyr ved hjælp af ekstra hylder.
Batterikompatibel Pylontech, Pytes, Vestwoods (VTAC). Et separat køb af hylder til at understøtte batterierne.
- Dør af forstærket glas med metallås
- lavet af koldvalset stålplade, fosfateret, elektrostatisk malet
- Nummererede front-bagbeslag til 19 tommer udstyr og tilbehør
- aftagelige sidepaneler
- indeholder alt det tilbehør, der skal bruges til komplet montering
- øget belastningskapacitet
- Forkobling til kabler og blæsere (medfølger ikke)
Stort udvalg af størrelser og tilbehør.
Overholder ANSI/EIA RS-310-D, DIN41494, DIN41497-1, IEC297-2, GBIT3047.2-92
| Producent | ASYTECH-netværk |
| Farve | Sort RAL 9004 |
| Inaltime | 22U |
| Dimensioner | 600x800x1164mm |
| Belastningskapacitet | 500 kg |
| Grad af beskyttelse | IP20 |
| Afstand mellem stolper | 19 tommer |
| Vægt | 65 kg |
| Pasform | Væg |
Specifikation
Generelt
| Vægt | 65 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 80 × 116,4 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
Kundeanmeldelser
Relaterede produkter
DEYE Hybrid 6kW enfaset inverter SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
På lager
DEYE Hybrid 16kW enfaset inverter SUN-16K-SG01LP1
Tilgængelig i restordre
DEYE Hybrid 8kW trefaset inverter SUN-8K-SG04LP3-EU
På lager
DEYE Hybrid 12kW trefaset inverter SUN-12K-SG04LP3-EU
Tilgængelig i restordre
DEYE Hybrid 10 kW trefaset inverter SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
På lager
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Tilgængelig i restordre

Solceller