Stoc status
Brand
- Apex Solar (1)
- Canadisk solcelleanlæg (2)
- Jinko (1)
- Trina Solar (4)
- V-TAC (2)
- Volt Polen (2)
Fotovoltaiske paneler
- Cantitate invalidă. Minim: 36. Pas: 36 (ex: 36,72,108…).
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
215,20 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
228,30 €| Vægt | 22 kg |
|---|---|
| Størrelse | 55 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
241,24 €| Vægt | 24 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 45 × 35 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
66,21 €| Vægt | 6 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 25 × 15 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
115,90 €| Vægt | 8 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 30 × 20 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
165,60 €| Vægt | 14 kg |
|---|---|
| Størrelse | 45 × 35 × 25 cm |
Panou fotovoltaic 445W N-Type I-TOPCon, Bifacial, Trina Solar
Vurderet 0 ud af 5
På lager
84,60 €| Vægt | 21 kg |
|---|---|
| Størrelse | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
445W |
| Brand |
Trina Solar |
Fotovoltaisk panel 455W N-Type I-TOPCon N-Type I-TOPCon, sort gren, Trina Solar
Vurderet 0 ud af 5
På lager
86,20 €| Vægt | 21 kg |
|---|---|
| Størrelse | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
455W |
| Brand |
Trina Solar |
Fotovoltaisk panel 505W N-Type I-TOPCon N-Type I-TOPCon, sort gren, Trina Solar
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 846 kg |
|---|---|
| Størrelse | 196,1 × 113,4 × 108 cm |
| Strøm til panelet |
505W |
| Brand |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W TOPHiKu6 CS6.2-54TM-505, Rama Neagra, Canadian Solar
Vurderet 0 ud af 5
På lager
93,00 €| Vægt | 23,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
505W |
| Brand |
Canadisk solcelleanlæg |
N-Type I-TOPCon 610W bifacial fotovoltaisk panel, Trina Solar
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
116,10 €| Vægt | 33,7 kg |
|---|---|
| Størrelse | 238,2 × 113,4 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
610W |
| Brand |
Trina Solar |
Fleksibel solcellepanel 365W, Apex
Vurderet 0 ud af 5
På lager
156,40 €| Vægt | 6,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 178,5 × 108 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
380 W |
| Brand |
Apex Solar |
Fleksibel monokrystallinsk solcellepanel 100 W
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
96,60 €| Vægt | 2,13 kg |
|---|---|
| Størrelse | 108 × 54 × 0,4 cm |
| Strøm til panelet |
100W |
| Brand |
Volt Polen |
Fleksibel monokrystallinsk solcellepanel 200 W
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
172,20 €| Vægt | 4,6 kg |
|---|---|
| Størrelse | 158,5 × 70 × 0,3 cm |
| Strøm til panelet |
200W |
| Brand |
Volt Polen |
PV-panel 455W N-Type CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
88,90 €| Vægt | 24,6 kg |
|---|---|
| Størrelse | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
450W |
| Brand |
Canadisk solcelleanlæg |
Jinko Tiger Tiger Neo N-type 490W monokrystallinsk fotovoltaisk panel
Vurderet 0 ud af 5
På lager
89,10 €| Vægt | 833 kg |
|---|---|
| Størrelse | 190 × 113 × 108 cm |
| Strøm til panelet |
490W |
| Brand |
Jinko |
120W foldbart fotovoltaisk solpanel til bærbart batteri
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 6,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 43 × 54 × 5,4 cm |
| Strøm til panelet |
120W |
| Brand |
V-TAC |
160W foldbart fotovoltaisk solpanel til bærbart batteri
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 9 kg |
|---|---|
| Størrelse | 68 × 47 × 5,4 cm |
| Strøm til panelet |
160W |
| Brand |
V-TAC |
Solceller