Stoc status
Bluetooth
- Z (5)
Značka
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadian Solar (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systems (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polska (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Kapacita úložiště
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 197 kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (3)
- 20 kWh (1)
- 215 kWh (1)
- 233 kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Připojení
Nabíjecí proud
Maximální stejnosměrný zatěžovací proud
Funkce usměrňovače
- Z (94)
Funkce UPS
- Z (95)
Monitorování
- Z (95)
Obchod
„MPPT BlueSolar 100/15 (12/24V-15A), Victron Energy“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Hliníkový stožár pro osvětlení, 3 metry
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 100 × 30 × 30 cm |
| Kapacita |
Smartmetr DEYE Jednofázový DDSU666 230V 5(80)A 2P, CHiNT
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
60,90 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Fotovoltaická konstrukce přístřešku pro auto 2 auta/místa
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2.845,50 €| Kapacita |
|---|
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Laboratorní stejnosměrný zdroj 0-400V 5A 5A 2000W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
388,10 €| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Laboratoř DC 0-60V 6A 6A 360W 0-60V 360W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 30 × 30 cm |
| Kapacita |
Šroub 6×38 SpeedClip (kompatibilní s K2)
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,02 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 2 cm |
| Kapacita |
Držáky/nosiče Pytes E-BOX-48100R Battery Pack
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
69,70 €| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 51 × 28 × 70 cm |
| Značka |
Pytes |
| Kapacita |
Střešní kotevní šroub M10x200 (kompatibilní s K2)
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 1 × 1 cm |
| Kapacita |
Šroub 6×25 SpeedRail EPDM, K2 1005207
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
0,70 €| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Šroub 6×38 SpeedClip, K2 1005193
Hodnocení 0 z 5
Skladem
0,50 €| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Střešní kotevní šroub M10x180, K2 2000120
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
4,47 €| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 440 × 4 × 4 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Střešní kotevní šroub M10x200, K2 2000121
Hodnocení 5.00 z 5
Není skladem
4,40 €| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 440 × 4 × 4 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
T-šroub M10x30, K2 1000041
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Střešní kotevní šroub M10x250, K2 2000122
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
5,00 €| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 440 × 4 × 4 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Pevný stojanový zásobník/stojan 1U
Hodnocení 0 z 5
Skladem
16,00 €| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 27 × 5 cm |
| Značka |
Asytech |
| Kapacita |
Pevný zásobník/nádoba pro podlahový regál s hloubkou 800 mm
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
22,10 €| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 27 × 5 cm |
| Značka |
Asytech |
| Kapacita |
Tenké topné těleso do stojanů nebo skříní, 150 W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
47,60 €| Hmotnost | 0,25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 16 × 8 × 2 cm |
| Značka |
Plastim |
Pevný zásobník/nádoba pro podlahový regál s hloubkou 800 mm
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
24,90 €| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 57 × 3 cm |
| Značka |
Lande |
| Kapacita |
LiFePo4 Li-Ion 3,2V-5V 40A Tester článků LiFePo4 Li-Ion EBC-A40L
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
288,60 €| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 35 × 20 cm |
| Kapacita |
Multimetrový tester MPPT Fotovoltaické panely 1600W, Elejoy
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
119,20 €| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 25 × 13 × 6,5 cm |
| Značka |
Elejoy |
| Kapacita |
Multimetrový tester MPPT Fotovoltaické panely 800W, Elejoy
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
99,30 €| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 25 × 13 × 6,5 cm |
| Značka |
Elejoy |
| Kapacita |
Panelový montážní trojúhelník, nastavitelný, 20-35°
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 150 × 5 × 5 cm |
| Kapacita |
Sada nářadí pro montéry fotovoltaických zařízení, krimpovací kleště MC4
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
59,50 €| Hmotnost | 1,7 kg |
|---|---|
| Kapacita |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika