Stoc status
Bluetooth
- Z (5)
Značka
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadian Solar (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systems (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (31)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polska (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Kapacita úložiště
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (17)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 197 kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (3)
- 20 kWh (1)
- 215 kWh (1)
- 233 kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (24)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (1)
Připojení
Nabíjecí proud
Maximální stejnosměrný zatěžovací proud
Funkce usměrňovače
- Z (94)
Funkce UPS
- Z (95)
Monitorování
- Z (95)
Obchod
„Laboratorní stejnosměrný zdroj 0-400V 5A 5A 2000W“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Válcová pojistka, 10×38, 30A, 1000V DC, SolarTech
Hodnocení 5.00 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 38 × 1 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Válcová pojistka, 10×38, 25A, 1000V DC, SolarTech
Hodnocení 5.00 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 38 × 1 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Sada Sina MiniRail MK2 (2. generace), K2 2004211
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 10 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Systém upevnění panelů pro karavany, SolarTech
Hodnocení 0 z 5
Skladem
45,80 €| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 7 cm |
| Kapacita |
SmartMeter Victron Energy 65A ET340 Třífázový SmartMeter
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 20 cm |
| Kapacita |
Victron Energy SmartMeter EM24 65A třífázový Ethernet
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 20 cm |
| Kapacita |
Chytrý záznamník HUAWEI 3000A01EU
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
696,30 €| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23 × 16 × 4,4 cm |
| Kapacita |
SmartMeter Victron Energy EM540 EM540 65A Three Phase
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 20 cm |
| Kapacita |
Chytrý měřič Fronius TS 100A-1 jednofázový
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
99,30 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 20 cm |
| Značka |
Fronius |
Smartmeter DEYE Monofazat SDM230 MODBUS 1P,EASTRON
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
55,80 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Třífázový inteligentní měřič DEYE SDM630 Modbus P3, EASTRON
Hodnocení 0 z 5
Skladem
139,70 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
SmartMeter Victron Energy VM-3P75CT
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 9 × 7 × 5 cm |
| Kapacita |
Chytrý měřič Fronius TS 65A-3 3-fázový
Hodnocení 0 z 5
Skladem
358,00 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 15 × 10 × 20 cm |
| Značka |
Fronius |
Sada kolejnicových spojů SolidRail UL+L, K2 1004107
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Značka |
K2 Systems |
|---|---|
| Kapacita |
SmartDongle 4G SDongleA-03-EU, Huawei
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
197,00 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 5 × 2 cm |
| Kapacita |
Sada SpeedRail SpeedConnector, K2 1003571
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2,30 €| Značka |
K2 Systems |
|---|---|
| Kapacita |
SmartDongle WLAN-FE HUAWEI SDongleA-05
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
166,20 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 5 × 2 cm |
| Kapacita |
Hliníkový stožár pro osvětlení, 3 metry
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 100 × 30 × 30 cm |
| Kapacita |
Smartmetr DEYE Jednofázový DDSU666 230V 5(80)A 2P, CHiNT
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
60,90 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Fotovoltaická konstrukce přístřešku pro auto 2 auta/místa
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
2.845,50 €| Kapacita |
|---|
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Laboratorní stejnosměrný zdroj 0-400V 5A 5A 2000W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
388,10 €| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Laboratoř DC 0-60V 6A 6A 360W 0-60V 360W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 30 × 30 cm |
| Kapacita |
Šroub 6×38 SpeedClip (kompatibilní s K2)
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,02 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 2 cm |
| Kapacita |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika