Stoc status
Bluetooth
- Z (4)
Značka
- AMPEVO (2)
- Deye (28)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- K2 Systems (2)
- KSTAR (15)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- Solis (5)
- Sunergsolar (14)
- Trina Solar (1)
- UNI-T (149)
- V-TAC (13)
- Victron (198)
- WAGO (6)
Kapacita úložiště
Nabíjecí proud
Maximální stejnosměrný zatěžovací proud
Funkce usměrňovače
- Z (94)
Funkce UPS
- Z (95)
Monitorování
- Z (95)
Obchod
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 100Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Rozměry | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
1,28 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 160Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
975,93 €| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
2,04 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 200Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 50Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 12 kg |
|---|---|
| Rozměry | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
640Wh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Lithiová baterie LiFePo4 25,6 kWh HV Lithium LiFePo4 fotovoltaická baterie, Felicity Solar
K dispozici na doobjednávku
9.989,11 €| Hmotnost | 250 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 37 × 170 cm |
| Kapacita úložiště |
25,6 kWh |
| Napětí baterie |
512V |
| Kapacita |
30A |
| Značka |
Felicity Solar |
Lithiová baterie LiFePo4 25,6V 100Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 28 kg |
|---|---|
| Rozměry | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
25.6V |
Lithiová baterie LiFePo4 25,6V 200Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 39 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
25.6V |
Huawei LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW
K dispozici na doobjednávku
2.401,80 €| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 40 × 50 cm |
| Kapacita |
Baterie LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-10-S0 10kWh
K dispozici na doobjednávku
5.818,30 €| Hmotnost | 70 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 20 × 60 cm |
| Kapacita |
Baterie LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-15-S0 15kWh
K dispozici na doobjednávku
8.220,10 €| Hmotnost | 210 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 20 × 60 cm |
| Kapacita |
Baterie LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-5-S0 5kWh
K dispozici na doobjednávku
3.416,60 €| Hmotnost | 70 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 20 × 60 cm |
| Kapacita |
Záložní box-B1 Huawei Huawei Třífázový automatický spínací panel
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 20 cm |
| Kapacita |
Přípojnice 100/200/500A 5P, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 18 × 8 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 100/200/500A 6P, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 18 × 8 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 2P s krytem a 10 šrouby, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 2P s krytem a 20 šrouby, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 4P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 6P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 2P s krytem a 12 šrouby, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 2P s krytem a 6 šrouby, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 4P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 600A 8P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 6 × 32 × 8 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Napájecí vstup Lynx třídy T (M10), Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 17 × 9 × 28 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Lynx Shunt VE.Can, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 19 × 8 × 18 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Termovoltaika