MPPT SmartSolar RS 48/6000/100-450/100, Victron Energy
1.982,30 € Původní cena byla: 1.982,30 €.1.585,80 €Aktuální cena je: 1.585,80 €.
Dostupné na objednávku
Dostupné na objednávku
⚠️ Disponibilitatea stocului si termenul de livrare pentru produsele aflate in stocul furnizorului se confirma telefonic.
Multi RS Solar 48/6000 je měnič/nabíječka 48 V 6 kVA s fotovoltaickým vstupem 450 VDC 4 kWp.
✅ Výkon střídavého proudu při 25 °C (VA) Lineárně se zvyšuje z 4800 W při 46 VDC na 5300 W při 52 VDC;
✅ Maximální výkon 9 kW po dobu 3 sekund;
✅ Programovatelný rozsah napětí nabíječky (VDC) 36-60;
✅ Maximální účinnost (%) 96,5 % při zatížení 1 kW ; 94 % při zatížení 5 kW;
✅ 5LETÁ ZÁRUKA
-
Vyzvednutí v prodejně
Bezplatné vyzvednutí dnes
Zdarma
-
Dodání kurýrem
Dodání prostřednictvím GLS
3-5 dní
-
Dodávka na paletě
Dodávka s DB Schenker
5-7 dní
Platební metody:
Popis
Kombinace střídače, střídavé nabíječky a solárního MPPT
Střídač vytváří dokonalou sinusovku a dokáže napájet spotřebiče s vysokým výkonem. Je obousměrný a při přebytku solární energie nebo střídavého zdroje nabíjí baterii nebo v případě potřeby mění energii z baterie.
Široký rozsah napětí MPPT
80 - 450 V DC s fotovoltaickým startovacím napětím 120 V DC.
Displej, Bluetooth a aplikace VictronConnect
Na displeji se zobrazují parametry baterie, střídače a solárního systému. Ke stejným parametrům lze přistupovat pomocí chytrého telefonu nebo jiného zařízení s technologií Bluetooth prostřednictvím aplikace VictronConnect.
Technické specifikace:
| Rozsah stejnosměrného vstupního napětí | 38 - 62 V |
| Trvalý výstupní výkon 25° C | Lineární nárůst z 4800 W při 46 VDC na 5300 W při 52 VDC |
| Maximální výkon | 9 kW po dobu 3 sekund |
| Výstupní proud při zkratu | 50 A |
| Maximální účinnost při zatížení 1 kW | 96.5% |
| Maximální účinnost při zatížení 5 kW | 94% |
| Maximální stejnosměrné napětí | 450 V |
| Rozsah provozního napětí MPPT | 100- 450 V |
| Maximální stejnosměrný nabíjecí výkon | 4000 W |
| Maximální nabíjecí proud | 100 A |
| Třífázový a paralelní provoz | Ne |
| Programovatelné relé | Z |
| Datové komunikační porty | VE.Direct port a VE.Can port |
| Rozsah provozních teplot | -40 až +65 °C (chlazení s ventilátorem) |
| Kategorie ochrany | IP21 |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry (vxlxa) | 425 x 440 x 125 mm |
Specifikace
Obecné
| Hmotnost | 12 kg |
|---|---|
| Rozměry | 42 × 44 × 12 cm |
| PV Max VOC |
450 VDC |
| Napětí baterie |
48V |
| Tip |
MPPT |
| Značka |
Victron |
| Fotovoltaické napětí |
450V |
| Nabíjecí proud |
100A |
Hodnocení zákazníků
Související produkty
Měnič DEYE Hybrid 6 kW jednofázový SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 16 kW jednofázový SUN-16K-SG01LP1
K dispozici na doobjednávku
Frekvenční měnič DEYE Hybrid 8 kW třífázový SUN-8K-SG04LP3-EU
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 10 kW třífázový SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Skladem
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
K dispozici na doobjednávku
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC
Skladem

Termovoltaika