Pevný zásobník/nádoba pro podlahový regál s hloubkou 800 mm
24,90 €
Dostupné na objednávku
Dostupné na objednávku
Police, pevný zásobník pro uložení baterií do stojanu uvnitř stojanu. Lze použít pro jakýkoli typ stojanových baterií.
Pevná podpěrná deska pro zařízení menší než 19" v 800 mm hlubokých podlahových/nástěnných stojanech.
- z ocelového plechu válcovaného za studena, fosfátovaného, elektrostaticky lakovaného.
- zvýšená nosnost
-
Vyzvednutí v prodejně
Bezplatné vyzvednutí dnes
Zdarma
-
Dodání kurýrem
Dodání prostřednictvím GLS
3-5 dní
-
Dodávka na paletě
Dodávka s DB Schenker
5-7 dní
Platební metody:
Popis

Police, pevný zásobník pro uložení baterií do stojanu uvnitř stojanu. Lze použít pro jakýkoli typ stojanových baterií.
Pevná podpěrná deska pro zařízení menší než 19" v 800 mm hlubokých podlahových/nástěnných stojanech.
- z ocelového plechu válcovaného za studena, fosfátovaného, elektrostaticky lakovaného.
- zvýšená nosnost
| Výrobce | Lande |
| Barva | Černá RAL 9005 |
| Rozměry | 486x570x30 mm |
| Nosnost | 50 kg |
| Vzdálenost mezi sloupky | 19 palců |
| Hmotnost | 3 kg |
| Fit | Rack |
Specifikace
Obecné
| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 57 × 3 cm |
| Značka |
Lande |
| Kapacita |
Hodnocení zákazníků
Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.
Související produkty
Měnič DEYE Hybrid 6 kW jednofázový SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 16 kW jednofázový SUN-16K-SG01LP1
K dispozici na doobjednávku
Frekvenční měnič DEYE Hybrid 8 kW třífázový SUN-8K-SG04LP3-EU
Skladem
Střídač DEYE Hybrid 12kW třífázový SUN-12K-SG04LP3-EU
K dispozici na doobjednávku
Měnič DEYE Hybrid 10 kW třífázový SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Skladem
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
K dispozici na doobjednávku

Termovoltaika
Recenze
Vymazat filtryZatím zde nejsou žádné recenze.