Měnič 24V 1200VA Victron Energy Phoenix 24V 1200VA Schuko
412,30 € Původní cena byla: 412,30 €.329,80 €Aktuální cena je: 329,80 €.
„Měnič DEYE Hybrid 10 kW třífázový SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Válcová pojistka gPV, 10×38, 16A, 1000V DC, Schrack
SKU:
ISV10016
4,20 €
Není skladem
Není skladem
Tavná pojistka pro fotovoltaické systémy. Používá se společně s modulárním oddělovačem.
38
People watching this product now!
-
Vyzvednutí v prodejně
Bezplatné vyzvednutí dnes
Zdarma
-
Dodání kurýrem
Dodání prostřednictvím GLS
3-5 dní
-
Dodávka na paletě
Dodávka s DB Schenker
5-7 dní
Platební metody:
Popis
| Výška | 38,00 mm |
|---|---|
| Průměr | 10,00 mm |
| rozptyl | 2,50W |
| Minimální teplota okolí | -40°C |
| Maximální teplota okolí | 60°C |
| Tavná velikost | 10×38 Fotovoltaika |
| Jmenovitý proud | 16A |
| Funkce spouštěče | gPV |
| Funkce | fotovoltaika |
| Příslušenství | pojistky |
| Třída provozu | gPV |
| Jmenovité stejnosměrné napětí | 1000V |
| Velikost | 10×38 |
| Jmenovitý proud | 16AA |
| Indikátor | Keiner |
| Typ kontaktu | Zylinderisch |
| Provozujte I²t při Uₙ [A²s] | 147 |
| I²t[A²s] před obloukem | 48 |
| Rozptýlený výkon při Iₙ [W] | 2,60 |
| Průměr | 10 mm |
| Jmenovitá vypínací schopnost DC | 30kA |
| Časová konstanta L/R | 2 ms |
Specifikace
Obecné
| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 38 × 1 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Hodnocení zákazníků
Související produkty
Měnič DEYE Hybrid 6 kW jednofázový SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 16 kW jednofázový SUN-16K-SG01LP1
Hodnocení 5.00 z 5
K dispozici na doobjednávku
Frekvenční měnič DEYE Hybrid 8 kW třífázový SUN-8K-SG04LP3-EU
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 10 kW třífázový SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Hodnocení 5.00 z 5
K dispozici na doobjednávku
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem

Termovoltaika