„Frekvenční měnič DEYE Hybrid 8 kW třífázový SUN-8K-SG04LP3-EU“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Fotovoltaický pojistkový modulární oddělovač 10×38, 2p, 20A, Schrack
SKU:
IS506122-A
7,80 €
Není skladem
Není skladem
Modulární oddělovač pro stejnosměrné pojistky používané ve fotovoltaických systémech.
29
People watching this product now!
-
Vyzvednutí v prodejně
Bezplatné vyzvednutí dnes
Zdarma
-
Dodání kurýrem
Dodání prostřednictvím GLS
3-5 dní
-
Dodávka na paletě
Dodávka s DB Schenker
5-7 dní
Platební metody:
Popis
| Čistá šířka | 35,00 mm |
|---|---|
| Výška | 83,30 mm |
| Čistá hloubka | 77,00 mm |
| Čistá hmotnost | 0,14 kg. |
| rozptyl | 1,80W |
| Minimální teplota okolí | -25°C |
| Maximální teplota okolí | 60°C |
| Verze | horizontální separátor s pojistkou |
| Poli | 2 |
| Tavná velikost | 10×38 Fotovoltaika |
| Jmenovitý proud | 32A |
| Funkce spouštěče | gPV |
| Funkce | fotovoltaika |
| Série | ŠÍP |
| Dostupné balíčky | 1 ks, 6 ks. |
Specifikace
Obecné
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Hodnocení zákazníků
Související produkty
Měnič DEYE Hybrid 6 kW jednofázový SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 16 kW jednofázový SUN-16K-SG01LP1
Hodnocení 5.00 z 5
K dispozici na doobjednávku
Frekvenční měnič DEYE Hybrid 8 kW třífázový SUN-8K-SG04LP3-EU
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
Střídač DEYE Hybrid 12kW třífázový SUN-12K-SG04LP3-EU
Hodnocení 5.00 z 5
K dispozici na doobjednávku
Měnič DEYE Hybrid 10 kW třífázový SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Hodnocení 5.00 z 5
K dispozici na doobjednávku

Termovoltaika