Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2
1.428,60 €
Dostupné na objednávku
Dostupné na objednávku
✅ Vstřikování do vnitrostátní sítě (EN50549-1)
✅Putere nominală: 10kW
✅Tip: hibrid trifazat
✅Tensiune PV maximă: 1000V
✅Interval MPPT: 150 – 850V
✅Funcționare: on-grid / off-grid / backup
✅Grad protecție: IP65
✅Temperatură operare: -40°C până la +60°C
✅ Functioneaza cu sau fara acumulatori High Voltage
✅ 10letá záruka
Stáhnout datový list
Stáhnout uživatelskou příručku CZ
Stáhnout certifikát shody
Střídač je vhodný pro použití v domácnostech, maximalizuje míru vlastní spotřeby solární energie a zvyšuje energetickou impedanci. Během dne fotovoltaický systém vyrábí elektřinu, která bude zpočátku dodávána do zátěže. Přebytečná energie pak bude nabíjet baterii nebo bude dodávána do sítě. Střídač splňuje standardní EN50549-1, což znamená, že jej lze úspěšně použít jako profesionální zařízení. Akumulátor lze také nabíjet pomocí dieselového generátoru, který zajistí nepřerušované napájení v případě výpadku elektrické sítě. Je vybaven portem RS485/CAN pro komunikaci s baterií.
-
Vyzvednutí v prodejně
Bezplatné vyzvednutí dnes
Zdarma
-
Dodání kurýrem
Dodání prostřednictvím GLS
3-5 dní
-
Dodávka na paletě
Dodávka s DB Schenker
5-7 dní
Platební metody:
Popis
Invertorul fotovoltaic V-TAC 10kW High Voltage (SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2) este o soluție performantă pentru sisteme fotovoltaice hibride trifazate, destinat aplicațiilor rezidențiale și comerciale care necesită eficiență ridicată și flexibilitate în exploatare.
Acest invertor permite utilizarea simultană a energiei din panouri, baterii și rețea, fiind compatibil atât cu sisteme on-grid, a také off-grid, asigurând continuitatea alimentării chiar și în cazul întreruperilor de curent.
Cu o putere nominală de 10kW și suport pentru sisteme high voltage (HV), oferă randamente superioare și pierderi reduse comparativ cu soluțiile low voltage. De asemenea, poate gestiona până la 13kW input din panouri fotovoltaice, ceea ce îl face ideal pentru sisteme optimizate.
✔ Funcționare hibridă (rețea + baterie + panouri)
✔ Compatibil cu baterii high voltage
✔ Ideal pentru prosumatori și aplicații comerciale
✔ Eficiență ridicată (~97%)
Avantaje & beneficii
✔ Independență energetică (funcționează și fără rețea)
✔ Randament ridicat și pierderi reduse
✔ Ideal pentru sisteme high voltage (mai eficiente)
✔ Backup instant în caz de pană de curent
✔ Compatibil cu sisteme de stocare mari (HV)
| Obecné informace | |
| Značka | V-TAC / Deye |
| Model | SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2 |
| Tip | Invertor hibrid trifazat |
| Elektrické údaje | |
| Jmenovitý výkon | 10kW |
| Putere maximă PV | 13kW |
| Putere peak (off-grid) | 150% pentru 10 sec |
| Voltaj | |
| Tensiune maximă PV | 1000V |
| Interval MPPT | 150 – 850V |
| Tensiune nominală PV | 600V |
| Tensiune start | 180V |
| Schopnosti | |
| Funcționare | On-grid / Off-grid / Backup |
| Počet MPPT | 2 |
| Grad protecție | IP65 |
| Provozní teplota | -40°C ~ +60°C |
| Detalii fizice | |
| Rozměry | 408 x 638 x 237 mm |
| Hmotnost | 30.5 kg |
| Altele | |
| Kód produktu | SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2 |
| Záruka | 10 let |
Specifikace
Obecné
| Hmotnost | 30,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 23 × 63 cm |
| Připojení |
RS232 ,WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
50A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
10KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
20000W |
| PV Max VOC |
1000 VDC |
| Napětí MPPT |
150-850 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Triphazat |
| Značka |
Deye |
Hodnocení zákazníků
Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.
Související produkty
Měnič DEYE Hybrid 6 kW jednofázový SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 16 kW jednofázový SUN-16K-SG01LP1
K dispozici na doobjednávku
Frekvenční měnič DEYE Hybrid 8 kW třífázový SUN-8K-SG04LP3-EU
Skladem
Měnič DEYE Hybrid 10 kW třífázový SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Skladem
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
K dispozici na doobjednávku
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC
Skladem

Termovoltaika
Recenze
Vymazat filtryZatím zde nejsou žádné recenze.