Stoc status
Značka
- Apex Solar (1)
- Canadian Solar (2)
- Jinko (1)
- Trina Solar (4)
- V-TAC (2)
- Volt Polska (2)
Fotovoltaické panely
- Cantitate invalidă. Minim: 36. Pas: 36 (ex: 36,72,108…).
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
215,20 €| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
228,30 €| Hmotnost | 22 kg |
|---|---|
| Rozměry | 55 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
241,24 €| Hmotnost | 24 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 45 × 35 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
66,21 €| Hmotnost | 6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 25 × 15 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
115,90 €| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 30 × 20 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
165,60 €| Hmotnost | 14 kg |
|---|---|
| Rozměry | 45 × 35 × 25 cm |
Panou fotovoltaic 445W N-Type I-TOPCon, Bifacial, Trina Solar
Hodnocení 0 z 5
Skladem
84,60 €| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Napájení panelu |
445W |
| Značka |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 455W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Hodnocení 0 z 5
Skladem
86,20 €| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Napájení panelu |
455W |
| Značka |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 846 kg |
|---|---|
| Rozměry | 196,1 × 113,4 × 108 cm |
| Napájení panelu |
505W |
| Značka |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W TOPHiKu6 CS6.2-54TM-505, Rama Neagra, Canadian Solar
Hodnocení 0 z 5
Skladem
93,00 €| Hmotnost | 23,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Napájení panelu |
505W |
| Značka |
Canadian Solar |
Panou fotovoltaic 610W bifacial N-Type I-TOPCon, Trina Solar
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
116,10 €| Hmotnost | 33,7 kg |
|---|---|
| Rozměry | 238,2 × 113,4 × 3 cm |
| Napájení panelu |
610W |
| Značka |
Trina Solar |
Flexibilní fotovoltaický panel 365 W, Apex
Hodnocení 0 z 5
Skladem
156,40 €| Hmotnost | 6,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 178,5 × 108 × 3 cm |
| Napájení panelu |
380 W |
| Značka |
Apex Solar |
Flexibilní monokrystalický fotovoltaický panel 100 W
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
96,60 €| Hmotnost | 2,13 kg |
|---|---|
| Rozměry | 108 × 54 × 0,4 cm |
| Napájení panelu |
100W |
| Značka |
Volt Polska |
Flexibilní monokrystalický fotovoltaický panel 200 W
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
172,20 €| Hmotnost | 4,6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 158,5 × 70 × 0,3 cm |
| Napájení panelu |
200W |
| Značka |
Volt Polska |
Panou fotovoltaic 455W N-Type CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
88,90 €| Hmotnost | 24,6 kg |
|---|---|
| Rozměry | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Napájení panelu |
450W |
| Značka |
Canadian Solar |
Monokrystalický fotovoltaický panel Jinko Tiger Tiger Neo typu N 490W
Hodnocení 0 z 5
Skladem
89,10 €| Hmotnost | 833 kg |
|---|---|
| Rozměry | 190 × 113 × 108 cm |
| Napájení panelu |
490W |
| Značka |
Jinko |
120W skládací fotovoltaický solární panel pro přenosnou baterii
Hodnocení 0 z 5
Není skladem
| Hmotnost | 6,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 43 × 54 × 5,4 cm |
| Napájení panelu |
120W |
| Značka |
V-TAC |
160W skládací fotovoltaický solární panel pro přenosnou baterii
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Rozměry | 68 × 47 × 5,4 cm |
| Napájení panelu |
160W |
| Značka |
V-TAC |
Termovoltaika