Stoc status
Značka
Solární baterie
„Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Hodnocení 0 z 5
Skladem
1.348,08 €| Hmotnost | 33 kg |
|---|---|
| Rozměry | 42 × 30 × 40 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přenosná bateriová stanice 3000W, solární nebo zásuvkové nabíjení, Bluetti
Hodnocení 0 z 5
Skladem
3.318,65 €| Hmotnost | 76 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 30 × 76 cm |
| Značka |
BLUETTI |
Přípojnice 400A 4P s krytem, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
38,44 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 13 × 7 × 4 cm |
| Značka |
VTAC |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 5,12 kWh VT-48100-W, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 48,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 45 × 15 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Vestwoods |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 81 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Napětí baterie |
48V |
| Kapacita úložiště |
9,6 kWh |
| Značka |
Vestwoods |
Fotovoltaická baterie LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240B, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaická baterie LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240W, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaický lithiový vysokonapěťový LiFePo4 20kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 207 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 85 cm |
| Kapacita úložiště |
20,48 kWh |
| Napětí baterie |
204.8V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Ronic Energy |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 25kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 252 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 100 cm |
| Kapacita úložiště |
25,6 kWh |
| Napětí baterie |
256V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 35kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 344 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 130 cm |
| Kapacita úložiště |
35,84 kWh |
| Napětí baterie |
358.4V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 40kWh, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 390 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 145 cm |
| Kapacita úložiště |
40,96 kWh |
| Napětí baterie |
409.6V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Lithiová baterie LifePo4 5,12 kWh, Pytes E-BOX-48100R
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 51 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 70 × 13 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
LiFePo4 akumulátor, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 47,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Kapacita úložiště |
5,1 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
TAB |
Acumulator Powerbox G2, 10.24kWh, IP65, incalzire, DYNESS
Hodnocení 0 z 5
Skladem
1.835,26 €| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 71 × 16 × 64 cm |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
200Ah |
| Značka |
DYNESS |
Baterie LiFePO4 14,33 kWh, IP65, s vyhříváním DYNESS
Hodnocení 0 z 5
Skladem
2.399,46 €| Hmotnost | 114 kg |
|---|---|
| Rozměry | 43 × 23 × 85 cm |
| Kapacita úložiště |
14,33 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
280 Ah |
| Značka |
DYNESS |
Baterie LiFePO4 5,12 kWh DYNESS DL5.0C
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 45 kg |
|---|---|
| Rozměry | 55 × 51 × 19 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
DYNESS |
Externí baterie, bezdrátové nabíjení, magnetická, 5000mAh, V-Tac
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Značka |
V-TAC |
Pojistky MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Připojovací kabely k baterii 50 mm², 2 m, sada
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
59,80 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
Připojovací kabely k baterii 70 mm², 2 m, sada
Hodnocení 0 z 5
Skladem
79,80 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
Komunikační kabel EAsun/INVT/MppSolar - Pylontech
Hodnocení 0 z 5
Skladem
10,17 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 5 cm |
| Značka |
SolarTech |
| Kapacita |
Sada napájecího kabelu Pytes V5a s ohřívačem, 2 m
Hodnocení 0 z 5
Skladem
81,14 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Značka |
Pytes |
VestWoods 5.12kWh držák baterie / kryt držáku baterie
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
23,39 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 30 cm |
| Značka |
Vestwoods |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika