Fotovoltaické příslušenství
Y MC4 6 v 1 Paralelní 1000V IP67
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
19,32 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Jednofázový stykač 4 póly 40A, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
TSI |
Konektor Y s kabelem, MC4 2 v 1 Paralelní 1000V IP67
Hodnocení 0 z 5
Skladem
6,10 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 5 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Konektor Y s kabelem, MC4 3 v 1 Paralelní 1000V IP67
Hodnocení 0 z 5
Skladem
9,96 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 5 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
MC4 5 v 1 Paralelní 1000V IP67 Y Konektor MC4
Hodnocení 0 z 5
Skladem
17,29 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Stejnosměrná nabíječka Ex9UEP 20 2P 1200v Ex9UEP, Noark
Hodnocení 0 z 5
Skladem
36,61 €| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 5 × 5 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Svodič solárních panelů, 1100V stejnosměrný, 20kA, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
99,24 €| Hmotnost | 0,23 kg |
|---|---|
| Rozměry | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
Svodič fotovoltaických panelů, 600V DC, 20kA, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
84,39 €| Hmotnost | 0,23 kg |
|---|---|
| Rozměry | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
Svodič fotovoltaických panelů, třída 2, Ex9UEP 2P 750V, Noark
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
47,40 €| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3 × 8 × 7 cm |
| Značka |
TSI |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
59,80 €| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3 × 8 × 7 cm |
| Značka |
TSI |
DC T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
59,80 €| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3 × 8 × 7 cm |
| Značka |
TSI |
Svodič přepětí DC T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
39,80 €| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3 × 8 × 7 cm |
| Značka |
TSI |
AC 1P+N 50A 14×51 EFD14, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 9 × 7 cm |
| Značka |
TSI |
Modulární střídavý pojistkový odpojovač 3P+N 50A 14×51 3P+N EFD14, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,43 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 9 × 7 cm |
| Značka |
TSI |
Válcová pojistka pojistka AC 32A/500V CH14x51 gG, válcová pojistka AC 32A/500V CH14x51 gG, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 5 × 1 cm |
| Značka |
TSI |
Svodič fotovoltaických panelů, třída 2, Ex9UEP 2P 600V, Noark
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
Modulární jistič (MCB) 6kA, C 25A, 3P+N, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
20,06 €| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 9 × 8 × 8 cm |
| Typ Aktuální |
Střídavý proud |
Vnitřní pojistkový panel, 1 řada, 8(4)UH, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
20,95 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 20 × 10 cm |
Izolovaná odbočná svorka, 25mm², 1P, 4 připojovací body, modrá, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
3,15 €| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 2 × 5 cm |
| Značka |
Schrack |
Izolovaná odbočná svorka, 25 mmp, 1P, 4 kolíky, černá, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
3,15 €| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 2 × 5 cm |
| Značka |
Schrack |
Vnitřní pojistkový panel, 1 řada, 18UH, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
29,49 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 20 × 10 cm |
Izolovaná odbočná svorka, 35 mmp, 1P, 4 kolíky, modrá, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
5,08 €| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 5 cm |
| Značka |
Schrack |
Izolovaná odbočná svorka, 35 mmp, 1P, 4 kolíky, černá, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
5,08 €| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 5 cm |
| Značka |
Schrack |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika