Stoc status
Brand
- Apex Solar (1)
- Canadian Solar (2)
- Jinko (1)
- Trina Solar (4)
- V-TAC (2)
- Volt Polska (2)
Panouri Fotovoltaice
- Cantitate invalidă. Minim: 36. Pas: 36 (ex: 36,72,108…).
Kit structură pentru 12 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
215,20 €| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 15 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
228,30 €| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 40 × 30 cm |
Kit structură pentru 18 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
241,24 €| Greutate | 24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 45 × 35 cm |
Kit structură pentru 3 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
66,21 €| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 25 × 15 cm |
Kit structură pentru 6 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
115,90 €| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 30 × 20 cm |
Kit structură pentru 9 panouri fotovoltaice, 1 rând, panou tip sandwich
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
165,60 €| Greutate | 14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 35 × 25 cm |
Panou fotovoltaic 445W N-Type I-TOPCon, Bifacial, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
84,60 €| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou |
445W |
| Brand |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 455W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
86,20 €| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou |
455W |
| Brand |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W N-Type I-TOPCon, Ramă neagră, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 846 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 196,1 × 113,4 × 108 cm |
| Putere panou |
505W |
| Brand |
Trina Solar |
Panou fotovoltaic 505W TOPHiKu6 CS6.2-54TM-505, Rama Neagra, Canadian Solar
Evaluat la 0 din 5
In stock
93,00 €| Greutate | 23,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 196,1 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou |
505W |
| Brand |
Canadian Solar |
Panou fotovoltaic 610W bifacial N-Type I-TOPCon, Trina Solar
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
116,10 €| Greutate | 33,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 238,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou |
610W |
| Brand |
Trina Solar |
Panou Solar Fotovoltaic Flexibil 365W, Apex
Evaluat la 0 din 5
In stock
156,40 €| Greutate | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 178,5 × 108 × 3 cm |
| Putere panou |
380W |
| Brand |
Apex Solar |
Panou Solar Fotovoltaic Flexibil monocristalin 100W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
96,60 €| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 108 × 54 × 0,4 cm |
| Putere panou |
100W |
| Brand |
Volt Polska |
Panou Solar Fotovoltaic Flexibil monocristalin 200W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
172,20 €| Greutate | 4,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 158,5 × 70 × 0,3 cm |
| Putere panou |
200W |
| Brand |
Volt Polska |
Panou fotovoltaic 455W N-Type CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
88,90 €| Greutate | 24,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Putere panou |
450W |
| Brand |
Canadian Solar |
Panou fotovoltaic Jinko Tiger Neo N-type 490W Monocristalin
Evaluat la 0 din 5
In stock
89,10 €| Greutate | 833 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 190 × 113 × 108 cm |
| Putere panou |
490W |
| Brand |
Jinko |
Panou Solar Fotovoltaic Pliabil 120W Pentru Baterie Portabila
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 54 × 5,4 cm |
| Putere panou |
120W |
| Brand |
V-TAC |
Panou Solar Fotovoltaic Pliabil 160W Pentru Baterie Portabila
Evaluat la 5.00 din 5
In stock
| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 68 × 47 × 5,4 cm |
| Putere panou |
160W |
| Brand |
V-TAC |
Termovoltaice