Stoc status
Bluetooth
- Od (1)
Marka
- Aneng (7)
- Apex Solar (2)
- Asytech (1)
- BLUETTI (2)
- Carspa (6)
- Deye (28)
- DYNESS (2)
- Eastron (1)
- Epever (4)
- TSI (42)
- Extol (6)
- Fronius (1)
- Geti (4)
- Huawei (1)
- INVT (1)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systems (15)
- KSTAR (3)
- Plastim (1)
- Pylontech (1)
- Pytes (4)
- Ronic Energy (1)
- Schrack (7)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (8)
- Solis (1)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (3)
- UNI-T (117)
- V-TAC (14)
- Vestwoods (6)
- Victron (16)
- Volt Polska (1)
- VTAC (1)
- WAGO (39)
Pojemność pamięci masowej
Kontrola RFID
- Od (1)
Maksymalny prąd obciążenia DC
Display EV
- Nie (1)
Sklep
«Batterie LiFePo4 24 V 100 Ah, DT-24V100A-A01» a été ajouté à votre panier. Voir le panier
Deye Inverter 5kW + Storage 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85,5 × 78 × 32 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
5,12 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Marka |
Deye |
| Moc |
5KW |
| Napięcie MPPT |
150-425VDC |
| PV Max VOC |
600VDC |
| Połączenie |
Bluetooth ,WiFi |
| Funkcja równoległa |
Od |
Bateria litowa LifePo4 5,12 kWh, Pytes E-BOX-48100R
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 70 × 13 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
5,12 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Pojemność |
100Ah |
| Marka |
Pytes |
Akumulator LiFePo4, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 47,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
5,1 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Marka |
TAB |
Akumulator LiFePO4 14,33 kWh, IP65, z ogrzewaniem DYNESS
Oceniono 0 na 5
W magazynie
2.399,46 €| Waga | 114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 × 23 × 85 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
14,33 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Pojemność |
280Ah |
| Marka |
DYNESS |
Akumulator LiFePO4 5,12 kWh DYNESS DL5.0C
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 × 51 × 19 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
5,12 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Pojemność |
100Ah |
| Marka |
DYNESS |
Ceramiczna kotwica trzpienia (kompatybilna z K2 Vario2)
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 15 cm |
| Marka |
K2 Systems |
| Pojemność |
Skrzynka zapasowa-B0 Huawei Huawei Jednofazowy automatyczny panel przełączający
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
| Waga | 13,45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 40 × 20 cm |
| Marka |
Huawei |
Taśma LED z panelem słonecznym IP67, zdalne sterowanie, 3000K
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 3 cm |
| Temperatura barwowa |
3000k |
| Pojemność |
Taśma LED z panelem słonecznym IP67, zdalne sterowanie, RGB
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 3 cm |
| Temperatura barwowa |
RGB |
| Pojemność |
Bateria zewnętrzna, ładowanie bezprzewodowe, magnetyczna, 5000 mAh, V-Tac
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Marka |
V-TAC |
Szyna zbiorcza 250A 6P z osłoną, Victron Energy
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 23 × 7 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Przełącznik DC ON/OFF 2 bieguny 32A 32A 1000Vdc ETI
Oceniono 0 na 5
W magazynie
62,80 €| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 10 cm |
| Marka |
TSI |
Przełącznik DC ON/OFF 4 bieguny 25A 25A 1000Vdc ETI
Oceniono 0 na 5
W magazynie
73,00 €| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 10 cm |
| Marka |
TSI |
Główny włącznik/wyłącznik akumulatora - 275A, Victron Energy
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 7 × 7 cm |
| Marka |
Victron |
Dystrybutor Lynx (M10), Victron Energy
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 8 × 29 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Wejście zasilania Lynx (M10), Victron Energy
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 8 × 29 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Bezpiecznik topikowy MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 × 2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Bezpiecznik ceramiczny 125A/80V, Victron Energy (5 sztuk)
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 × 2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Bezpiecznik ceramiczny 150A/80V, Victron Energy (5 sztuk)
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 × 2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Bezpiecznik ceramiczny 300A/80V, Victron Energy (5 sztuk)
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 × 2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Uchwyt bezpiecznika MEGA, Victron Energy
Oceniono 0 na 5
W magazynie
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 × 2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Fotowoltaiczny kabel solarny 6 mm², rolka 100 m, czarny
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
108,39 €| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 20 × 5 cm |
| Pojemność |
Fotowoltaiczny kabel solarny 6 mm², rolka 100 m, czerwony
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
108,39 €| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 20 × 5 cm |
| Pojemność |
Kable połączeniowe akumulatora 50 mm², 2 m, zestaw
Oceniono 5.00 na 5
W magazynie
59,80 €| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 30 × 5 cm |
| Marka |
SolarTech |
Załaduj więcej produktów
Ładowanie...
Termowoltaika