Stoc status
Bluetooth
- Od (5)
Marka
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadian Solar (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systems (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polska (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Pojemność pamięci masowej
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 197 kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (3)
- 20 kWh (1)
- 215 kWh (1)
- 233 kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640 Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Połączenie
Prąd ładowania
Maksymalny prąd obciążenia DC
Funkcja prostownika
- Od (94)
Funkcja UPS
- Od (95)
Monitorowanie
- Od (95)
Sklep
Przenośny akumulator 5000 W, ładowanie słoneczne lub przez wtyczkę, Bluetti
Brak w magazynie
2.638,40 €| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 52 × 32 × 67 cm |
| Marka |
BLUETTI |
Przenośna stacja akumulatorowa 600 W, ładowanie słoneczne lub za pomocą wtyczki, Bluetti
Brak w magazynie
557,00 €| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29 × 20 × 23 cm |
| Marka |
BLUETTI |
Przenośna stacja akumulatorowa 600 W, ładowanie słoneczne lub za pomocą wtyczki, Bluetti
Brak w magazynie
252,60 €| Waga | 4,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,5 × 18 × 18,3 cm |
| Marka |
BLUETTI |
Szyna zbiorcza 400A 4P z osłoną, V-TAC
W magazynie
37,70 €| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 7 × 4 cm |
| Marka |
VTAC |
Koncentrator DEYE SUN‑XL20‑B
W magazynie
160,30 €| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,9 × 10,9 × 3,8 cm |
| Marka |
Deye |
| Napięcie MPPT |
12-80V |
RailUp 2003191 rozrusznik paneli fotowoltaicznych
W magazynie
5,70 €| Waga | 0,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 3 × 7 cm |
| Marka |
K2 Systems |
Optimiser DEYE 700W SUN-XL02-B
W magazynie
53,70 €| Waga | 0,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 2 cm |
| Marka |
Deye |
Panel fotowoltaiczny 455 W typu N CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Brak w magazynie
88,90 €| Waga | 24,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Zasilanie panelu |
450W |
| Marka |
Canadian Solar |
Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny Jinko Tiger Neo typu N o mocy 490 W
W magazynie
89,10 €| Waga | 833 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 × 113 × 108 cm |
| Zasilanie panelu |
490W |
| Marka |
Jinko |
Zestaw łączników szynowych SingleRail 36, K2 2001976
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,38 kg |
|---|---|
| Marka |
K2 Systems |
Śruba kotwy dachowej M10x200, K2 2003273
Dostępne na zamówienie
5,00 €| Waga | 0,235 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 1 × 7 cm |
| Marka |
K2 Systems |
Śruba kotwy dachowej M10x250, K2 2003274
W magazynie
5,00 €| Waga | 0,255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 1 × 7 cm |
| Marka |
K2 Systems |
Mikroinwerter DEYE SUN-M80G4-EU-Q0
Brak w magazynie
167,10 €| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 4 × 19 cm |
| Marka |
Deye |
| Pojemność | |
| Połączenie |
WiFi |
| Moc falownika |
800W |
| Wskazówka |
Ongrid |
2-przewodowy panel zabezpieczający DC SLP-PV1000-S-2.2
Brak w magazynie
280,10 €| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44 × 31 × 16 cm |
| Marka |
V-TAC |
| Pojemność |
3-przewodowy panel zabezpieczający DC SLP-PV1000-S-3.3
Brak w magazynie
412,60 €| Waga | 6,45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 × 43 × 16 cm |
| Marka |
V-TAC |
| Pojemność |
Stacja ładowania samochodów elektrycznych 22kW NS, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37 × 30 × 12 cm |
| Typ stacji |
Jednostronny ,Trifazata |
| Pojemność | |
| Moc stacji |
22kW |
| Użycie |
Mieszkaniowy |
| Kontrola RFID |
Od |
| Regulowany |
Od |
| Bluetooth |
Od |
| WiFi |
Od |
| Wyświetlacz |
Nie |
| Marka |
Victron |
Panel fotowoltaiczny wyposażony w 1 ciąg, IP65, TSI
Brak w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 × 31 × 14 cm |
| Marka |
TSI |
Stacja ładowania samochodów elektrycznych 22kW, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37 × 30 × 15 cm |
| Typ stacji |
Jednostronny ,Trifazata |
| Pojemność | |
| Moc stacji |
22kW |
| Użycie |
Mieszkaniowy |
| Kontrola RFID |
Od |
| Regulowany |
Od |
| Bluetooth |
Od |
| WiFi |
Od |
| Wyświetlacz |
Od |
| Marka |
Victron |
Panel fotowoltaiczny wyposażony w 2 łańcuchy, IP65, TSI
W magazynie
290,40 €| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 × 31 × 14 cm |
| Marka |
TSI |
Stacja ładowania samochodów elektrycznych 230V, 7kW, regulowana, iZAR
W magazynie
| Waga | 6,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 × 20 × 15 cm |
| Typ stacji |
Jednostronny |
| Pojemność | |
| Moc stacji |
7kW |
| Użycie |
Mieszkaniowy |
| Kontrola RFID |
Od |
| Regulowany |
Od |
| Bluetooth |
Od |
| WiFi |
Nie |
| Wyświetlacz |
Nie |
| Marka |
Sinexcel ,V-TAC |
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych 22kW, regulowana, RFID, AMPEVO
Dostępne na zamówienie
497,30 €| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 21 × 10 cm |
| Typ stacji |
Trifazata |
| Pojemność | |
| Moc stacji |
22kW |
| Użycie |
Mieszkaniowy |
| Kontrola RFID |
Od |
| Regulowany |
Od |
| Bluetooth |
Od |
| WiFi |
Nie |
| Wyświetlacz |
Nie |
| Marka |
AMPEVO |
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych 22kW, regulowana, AMPEVO
Dostępne na zamówienie
477,40 €| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 21 × 10 cm |
| Typ stacji |
Trifazata |
| Pojemność | |
| Moc stacji |
22kW |
| Użycie |
Mieszkaniowy |
| Kontrola RFID |
Nie |
| Regulowany |
Od |
| Bluetooth |
Od |
| WiFi |
Nie |
| Wyświetlacz |
Nie |
| Marka |
AMPEVO |
Akumulator fotowoltaiczny LiFePo4 5,12 kWh VT48100E, V-TAC
Brak w magazynie
| Waga | 48,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
5,12 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Pojemność |
100Ah |
| Marka |
Vestwoods |
Akumulator fotowoltaiczny LiFePo4 5,12 kWh VT-48100-W, V-TAC
W magazynie
| Waga | 48,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44 × 45 × 15 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
5,12 kWh |
| Napięcie akumulatora |
51.2V |
| Pojemność |
100Ah |
| Marka |
Vestwoods |
Termowoltaika