Stoc status
Bluetooth
- Od (4)
Marka
- AMPEVO (2)
- Deye (28)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- K2 Systems (2)
- KSTAR (15)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- Solis (5)
- Sunergsolar (14)
- Trina Solar (1)
- UNI-T (149)
- V-TAC (13)
- Victron (198)
- WAGO (6)
Pojemność pamięci masowej
Prąd ładowania
Maksymalny prąd obciążenia DC
Funkcja prostownika
- Od (94)
Funkcja UPS
- Od (95)
Monitorowanie
- Od (95)
Sklep
Fotowoltaiczna bateria litowa LiFePo4 12,8 V 100 Ah Smart, Victron
Dostępne na zamówienie
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność pamięci masowej |
1,28 kWh |
| Napięcie akumulatora |
12.8V |
Fotowoltaiczna bateria litowa LiFePo4 12,8 V 160 Ah Smart, Victron
Dostępne na zamówienie
975,93 €| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność pamięci masowej |
2,04 kWh |
| Napięcie akumulatora |
12.8V |
Fotowoltaiczna bateria litowa LiFePo4 12,8 V 200 Ah Smart, Victron
Dostępne na zamówienie
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność pamięci masowej |
2,56 kWh |
| Napięcie akumulatora |
12.8V |
Fotowoltaiczna bateria litowa LiFePo4 12,8 V 50 Ah Smart, Victron
Dostępne na zamówienie
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność pamięci masowej |
640 Wh |
| Napięcie akumulatora |
12.8V |
Bateria fotowoltaiczna litowa LiFePo4 25,6 kWh HV, Felicity Solar
Dostępne na zamówienie
9.989,11 €| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 37 × 170 cm |
| Pojemność pamięci masowej |
25,6 kWh |
| Napięcie akumulatora |
512V |
| Pojemność |
30A |
| Marka |
Felicity Solar |
Bateria fotowoltaiczna litowa LiFePo4 25,6 V 100 Ah Smart, Victron
Dostępne na zamówienie
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność pamięci masowej |
2,56 kWh |
| Napięcie akumulatora |
25.6V |
Bateria fotowoltaiczna litowa LiFePo4 25,6 V 200 Ah Smart, Victron
Dostępne na zamówienie
| Waga | 39 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność pamięci masowej |
5,12 kWh |
| Napięcie akumulatora |
25.6V |
Huawei LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW
Dostępne na zamówienie
2.401,80 €| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 40 × 50 cm |
| Pojemność |
Bateria LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-10-S0 10kWh
Dostępne na zamówienie
5.818,30 €| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 20 × 60 cm |
| Pojemność |
Bateria LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-15-S0 15kWh
Dostępne na zamówienie
8.220,10 €| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 20 × 60 cm |
| Pojemność |
Bateria LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-5-S0 5kWh
Dostępne na zamówienie
3.416,60 €| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 20 × 60 cm |
| Pojemność |
Skrzynka zapasowa B1 Huawei Huawei Trójfazowy automatyczny panel przełączający
Dostępne na zamówienie
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 60 × 20 cm |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 100/200/200/500A 5P, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 18 × 8 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 100/200/500A 6P, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 18 × 8 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 150A 2P z pokrywą i 10 śrubami, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 15 × 3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 150A 2P z pokrywą i 20 śrubami, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 23 × 3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 150A 4P z osłoną, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 15 × 3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 150A 6P z osłoną, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 15 × 3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 250A 2P z pokrywą i 12 śrubami, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 23 × 7 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 250A 2P z pokrywą i 6 śrubami, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 15 × 3 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 250A 4P z osłoną, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 23 × 7 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Szyna zbiorcza 600A 8P z osłoną, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 32 × 8 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Wejście zasilania Lynx Class-T (M10), Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 9 × 28 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Lynx Shunt VE.Can, Victron Energy
Dostępne na zamówienie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 8 × 18 cm |
| Marka |
Victron |
| Pojemność |
Termowoltaika