Stoc status
Brand
Solar Batteries
“Slim heater for racks or cabinets, 150W” has been added to your cart. View cart
VestWoods 9.6kWh Battery Rack/ Battery Holder Cover
Rated 0 out of 5
In stock
23,39 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
DC switch ON/OFF 200A
Rated 5.00 out of 5
In stock
30,50 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
Pylontech/Pytes Cable Kit
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Pylontech |
High Voltage Rack 3U-HRACK 19″ for 12 modules, Deye
Rated 0 out of 5
In stock
562,60 €| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
VestWoods 5.12kWh battery rack/holder
Rated 4.00 out of 5
In stock
58,36 €| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
| Capacity |
VestWoods 9.6kWh battery rack/holder
Rated 0 out of 5
In stock
58,36 €| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Busbar 300A 6P Busbar connection set
Rated 5.00 out of 5
In stock
58,16 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 4 × 5 cm |
| Capacity |
1U fixed rack tray/rack
Rated 0 out of 5
In stock
16,27 €| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Capacity |
Slim heater for racks or cabinets, 150W
Rated 0 out of 5
In stock
48,60 €| Weight | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 2 cm |
| Brand |
Plastim |
Thermovoltaics