Stoc status
Brand
Storage capacity
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (5)
- 10.64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16.07 kWh (2)
- 161.28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (17)
- 5.1 kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81.92 kWh (1)
- 9.6kWh (1)
Parallel function
- From (5)
Solar Batteries
“Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC” has been added to your cart. View cart
20kWh Storage Kit - 5.12kWh V-TAC 5.12kWh Battery, Rack, Accessories
Rated 0 out of 5
In stock
3.199,80 €| Weight | 210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Storage capacity |
20kWh |
BOS-A HVB 800V/160A-EU control module, Deye
Rated 0 out of 5
Available on backorder
1.119,80 €| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
High Voltage Control Module HVB750V/100A-EU, Deye
Rated 0 out of 5
In stock
948,40 €| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
BOS-A rack for 11 modules, Deye
Rated 0 out of 5
Available on backorder
401,00 €| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 61 × 190 cm |
| Brand |
Deye |
High Voltage Rack 3U-HRACK 19″ for 13 modules, Deye
Rated 0 out of 5
In stock
562,60 €| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack for 3 batteries 5.12kWh V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
48,00 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack for 4 batteries 5.12kWh Pytes
Rated 0 out of 5
In stock
64,87 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack for 4 batteries 5.12kWh V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
64,87 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack for 4 Pytes V5° batteries, with heating
Rated 0 out of 5
In stock
49,00 €| Weight | 1.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Brand |
Pytes |
Rack for 8 batteries 5.12kWh Pytes
Rated 0 out of 5
In stock
121,81 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
121,81 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
LiFePo4 5.12kWh battery VT-51201-B V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4 5.12kWh battery VT-51201-W, V-TAC
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
1000W Portable Battery Station, Solar or Plug Charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
518,37 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 25 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Battery Portable Station 1800W, Solar or Plug Charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
776,64 €| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24,7 × 31,7 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Battery Portable Station 2400W, Solar or plug-in charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.451,80 €| Weight | 28,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 28 × 36,6 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Bluetti 2400W Portable Battery Station, Solar or Plug Charging
Rated 0 out of 5
In stock
1.348,08 €| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 40 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Portable Battery Station 3000W, Solar or plug-in charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
In stock
3.318,65 €| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 76 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Portable Battery Station 3000W, Solar or plug-in charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.036,94 €| Weight | 21,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32 × 35,8 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Portable Battery Station 3000W, Solar or plug-in charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.348,08 €| Weight | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52,5 × 32,7 × 20,9 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Portable Battery Station 3000W, Solar or plug-in charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
2.383,19 €| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32 × 55 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Portable Battery Station 300W, Solar or Plug Charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
217,39 €| Weight | 3,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15,6 × 17,4 cm |
5000W Portable Battery Station, Solar or Plug Charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
1.350,12 €| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32,5 × 35,8 cm |
| Brand |
BLUETTI |
5000W Portable Battery Station, Solar or Plug Charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
Out of stock
2.696,37 €| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 32 × 67 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Load more products
Loading...
Thermovoltaics