Stoc status
Brand
Solar Batteries
“Bluetti 2400W Portable Battery Station, Solar or Plug Charging” has been added to your cart. View cart
Bluetti 2400W Portable Battery Station, Solar or Plug Charging
Rated 0 out of 5
In stock
1.348,08 €| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 40 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Portable Battery Station 3000W, Solar or plug-in charging, Bluetti
Rated 0 out of 5
In stock
3.318,65 €| Weight | 76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 76 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Busbar 400A 4P with cover, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
38,44 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 4 cm |
| Brand |
VTAC |
LiFePo4 5.12kWh VT-48100-W photovoltaic battery, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 45 × 15 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Capacity |
100Ah |
| Brand |
Vestwoods |
LiFePo4 9.6kWh VT-48200B photovoltaic battery, V-TAC
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Battery voltage |
48V |
| Storage capacity |
9.6kWh |
| Brand |
Vestwoods |
Photovoltaic Battery LiFePo4, 10.24kWh, VT-10240B, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Battery voltage |
51.2V |
| Storage capacity |
10.24kWh |
| Brand |
V-TAC |
Photovoltaic Battery LiFePo4, 10.24kWh, VT-10240W, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Battery voltage |
51.2V |
| Storage capacity |
10.24kWh |
| Brand |
V-TAC |
High Voltage Lithium Photovoltaic Battery LiFePo4 20kWh, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 207 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 42 × 85 cm |
| Storage capacity |
20.48kWh |
| Battery voltage |
204.8V |
| Capacity |
40A |
| Brand |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Storage capacity |
2.56kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
| Brand |
Ronic Energy |
High Voltage Lithium Photovoltaic Battery LiFePo4 25kWh, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 42 × 100 cm |
| Storage capacity |
25.6kWh |
| Battery voltage |
256V |
| Capacity |
40A |
| Brand |
V-TAC |
High Voltage Lithium Photovoltaic Battery LiFePo4 35kWh, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 344 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 42 × 130 cm |
| Storage capacity |
35.84kWh |
| Battery voltage |
358.4V |
| Capacity |
40A |
| Brand |
V-TAC |
High Voltage Lithium Photovoltaic Battery LiFePo4 40kWh, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 390 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 42 × 145 cm |
| Storage capacity |
40.96kWh |
| Battery voltage |
409.6V |
| Capacity |
40A |
| Brand |
V-TAC |
Lithium Battery LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 70 × 13 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Capacity |
100Ah |
| Brand |
Pytes |
LiFePo4 battery, 51.2V, 5.1kWh, TAB
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 47,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Storage capacity |
5.1 kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Brand |
TAB |
Acumulator Powerbox G2, 10.24kWh, IP65, incalzire, DYNESS
Rated 0 out of 5
In stock
1.835,26 €| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 16 × 64 cm |
| Storage capacity |
10.24kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Capacity |
200Ah |
| Brand |
DYNESS |
Battery LiFePO4 14.33kWh, IP65, with heating DYNESS
Rated 0 out of 5
In stock
2.399,46 €| Weight | 114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 23 × 85 cm |
| Storage capacity |
14.33kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Capacity |
280Ah |
| Brand |
DYNESS |
Battery LiFePO4 5.12kWh DYNESS DL5.0C
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 51 × 19 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Capacity |
100Ah |
| Brand |
DYNESS |
External Battery, Wireless Charging, Magnetic, 5000mAh, V-Tac
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Brand |
V-TAC |
Fuse fuse MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Battery connection cables 50mm², 2m, set
Rated 5.00 out of 5
In stock
59,80 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Battery connection cables 70mm², 2m, set
Rated 0 out of 5
In stock
79,80 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Communication cable EAsun/INVT/MppSolar - Pylontech
Rated 0 out of 5
In stock
10,17 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
| Capacity |
Pytes V5a Power Cables Kit with Heater, 2m
Rated 0 out of 5
In stock
81,14 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
Pytes |
VestWoods 5.12kWh Battery Rack/ Battery Holder Cover
Rated 5.00 out of 5
In stock
23,39 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Load more products
Loading...
Thermovoltaics