Stoc status
Brand
- Deye (7)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- V-TAC (10)
- Victron (23)
Storage capacity
Parallel function
- From (5)
Solar Batteries
Photovoltaic Lithium LiFePo4 12.8V 100Ah Lithium LiFePo4 battery Smart, Victron
Available on backorder
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Storage capacity |
1.28kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
Photovoltaic Lithium LiFePo4 12.8V 160Ah Lithium LiFePo4 battery Smart, Victron
Available on backorder
975,93 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Storage capacity |
2.04kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
Photovoltaic Lithium LiFePo4 12.8V 200Ah Lithium LiFePo4 battery Smart, Victron
Available on backorder
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Storage capacity |
2.56kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
Photovoltaic Lithium LiFePo4 12.8V 50Ah Lithium LiFePo4 battery Smart, Victron
Available on backorder
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Brand |
Victron |
| Storage capacity |
640Wh |
| Battery voltage |
12.8V |
Lithium LiFePo4 25.6kWh HV Lithium LiFePo4 photovoltaic battery, Felicity Solar
Available on backorder
9.989,11 €| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 37 × 170 cm |
| Storage capacity |
25.6kWh |
| Battery voltage |
512V |
| Capacity |
30A |
| Brand |
Felicity Solar |
Lithium LiFePo4 25.6V 100Ah Lithium LiFePo4 photovoltaic battery Smart, Victron
Available on backorder
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Storage capacity |
2.56kWh |
| Battery voltage |
25.6V |
Lithium LiFePo4 25.6V 200Ah Lithium LiFePo4 Photovoltaic Battery Smart, Victron
Available on backorder
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
25.6V |
Busbar 150A 2P with cover and 20 screws, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 23 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 150A 4P with Cover, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 250A 2P with cover and 6 screws, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 250A 4P with Cover, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse fuse 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse fuse 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 600A 4P with Cover, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 21 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse fuse MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
MIDI fuse holder, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Black, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Color Control GX, Victron Energy
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Thermovoltaics