Stoc status
Battery accessories
“Fixed tray/raft for floor rack 800mm deep” has been added to your cart. View cart
BOS-A rack for 11 modules, Deye
Rated 0 out of 5
Available on backorder
401,00 €| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 61 × 190 cm |
| Brand |
Deye |
Busbar 150A 2P with cover and 20 screws, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 23 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 150A 4P with Cover, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 250A 2P with cover and 6 screws, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 250A 4P with Cover, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse fuse 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse fuse 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Busbar 600A 4P with Cover, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 21 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Fuse fuse MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
MIDI fuse holder, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Black, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Color Control GX, Victron Energy
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacity |
Floor rack 26U 19″ 19″ 600×800 for Pytes/Pylontech
Rated 0 out of 5
Available on backorder
404,69 €| Weight | 78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 80 × 130 cm |
| Brand |
Lande |
| Capacity |
Fixed tray/raft for floor rack 800mm deep
Rated 0 out of 5
Available on backorder
25,42 €| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 57 × 3 cm |
| Brand |
Lande |
| Capacity |
Thermovoltaics