Stoc status
Brand
Solar Batteries
“Rack for 4 batteries 5.12kWh V-TAC” has been added to your cart. View cart
LiFePO4 Photovoltaic Battery, 10.24kWh, VT-10242W, IP65, -20°C
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Battery voltage |
51.2V |
| Storage capacity |
10.24kWh |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4 Photovoltaic Battery, 16.07kWh, VT-16076B, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 87 × 24 cm |
| Battery voltage |
51.2V |
| Storage capacity |
16.07 kWh |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4 Photovoltaic Battery, 16.07kWh, VT-16076W, V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 87 × 24 cm |
| Battery voltage |
51.2V |
| Storage capacity |
16.07 kWh |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4 12.8V 200Ah GETI battery
Rated 0 out of 5
In stock
554,12 €| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Storage capacity |
2.56kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
| Brand |
Geti |
Acumulator LiFePo4 12V 100Ah, DT-12V100A-A01
Rated 0 out of 5
In stock
179,80 €| Weight | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 17,4 × 21,5 cm |
| Storage capacity |
1.28kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
LiFePo4 12V 200Ah battery, DT-12V200A-A01
Rated 0 out of 5
In stock
359,80 €| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50,5 × 24,5 × 24 cm |
| Storage capacity |
1.28kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
LiFePo4 12V 300Ah battery, DT-12V300A-A01
Rated 0 out of 5
In stock
399,80 €| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52,6 × 23,5 × 22 cm |
| Storage capacity |
1.28kWh |
| Battery voltage |
12.8V |
LiFePo4 24V 100Ah battery, DT-24V100A-A01
Rated 0 out of 5
In stock
359,80 €| Weight | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38,4 × 19,4 × 25,5 cm |
| Storage capacity |
1.28kWh |
| Battery voltage |
24V |
LiFePo4 25.6V 100Ah GETI battery
Rated 0 out of 5
In stock
546,10 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Storage capacity |
2.56kWh |
| Battery voltage |
25.6V |
| Brand |
Geti |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Rated 0 out of 5
In stock
869,80 €| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Brand |
Deye |
Battery parallelization cables 20mm², 30cm, set
Rated 0 out of 5
In stock
13,80 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Geti |
High Voltage battery/inverter connector, MC4 type, M, 4-6 mm²
Rated 0 out of 5
In stock
10,00 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Type Current |
Direct current |
High Voltage battery/inverter connector, MC4 type, Male, 4-6 mm²
Rated 0 out of 5
In stock
10,00 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Type Current |
Direct current |
Kit of 8 R-Bracket Supports for Pytes E-BOX-48100R Battery
Rated 0 out of 5
In stock
519,80 €| Weight | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Brand |
Pytes |
20kWh Storage Kit - 5.12kWh V-TAC 5.12kWh Battery, Rack, Accessories
Rated 0 out of 5
In stock
3.199,80 €| Weight | 210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Storage capacity |
20kWh |
High Voltage Control Module HVB750V/100A-EU, Deye
Rated 0 out of 5
In stock
948,40 €| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
High Voltage Rack 3U-HRACK 19″ for 13 modules, Deye
Rated 0 out of 5
In stock
562,60 €| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack for 3 batteries 5.12kWh V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
48,00 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack for 4 batteries 5.12kWh Pytes
Rated 0 out of 5
In stock
64,87 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack for 4 batteries 5.12kWh V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
64,87 €| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack for 4 Pytes V5° batteries, with heating
Rated 0 out of 5
In stock
49,00 €| Weight | 1.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Brand |
Pytes |
Rack for 8 batteries 5.12kWh Pytes
Rated 0 out of 5
In stock
121,81 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
121,81 €| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
LiFePo4 5.12kWh battery VT-51201-B V-TAC
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Storage capacity |
5.12kWh |
| Battery voltage |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
Load more products
Loading...
Thermovoltaics